Huzur Sokağı'nda sezon finali zamanı! [Video]

Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı romanından uyarlanarak ekrana gelen "Huzur Sokağı" dizisi ara veriyor!

resim yok
30 Mayıs 2013 - 12:34
Magazin

Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı romanından uyarlanarak ekrana gelen "Huzur Sokağı" dizisi ara veriyor!

 

Sezon finali zamanı!


Yapımcılığını Set Film Fatih Atmaca'nın yaptığı ve başrollerinde Kutsi, Selin Demiratar ve Sinem Öztürk'ün yer aldığı Huzur Sokağı'nda Rezzan'ın kaçırıldığını öğrenen Bilal, Feyza'yla birlikte karakola giderken, evden iyi haber gelir:

Rezzan eve dönmüştür. Feyza, bunu yapanların daha ileri gideceklerinden korkarak düğünlerini ertelemeyi istese de Bilal buna izin vermez.

 

Merakla beklenen bölüm


atv'de yayınlanan Huzur Sokağı dizisi sezon finali bölümüyle geliyor...

 

Bu hafta neler olacak?

37. Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Necati'ye kaba davrandığını düşünen Şükran, ondan özür diler. Fakat yine de Bilal'e olan duygularına bir türlü engel olamamaktadır. Saadet ise, kızının Bilal yüzünden hayatını mahvettiğini düşünmektedir.
[reklam]
Diğer taraftan; Rezzan'ın kaçırıldığını öğrenen Bilal, Feyza'yla birlikte karakola giderken, evden iyi haber gelir: Rezzan eve dönmüştür. Feyza, bunu yapanların daha ileri gideceklerinden korkarak düğünlerini ertelemeyi istese de Bilal buna izin vermez.

Rezzan'ı kaçıran kişinin yakalanmasıyla evde herkes rahat bir nefes alır, ancak asıl tehlikeli olan kişi dışarıda serbest olarak dolaşmaktadır ve bu düğüne engel olmak için her şeyi göze almıştır.

Bilal ve Feyza'nın düğünü, sadece kendilerinin değil, başkalarının da hayatında bir dönüm noktası olacaktır.

31 Mayıs 2013, Cuma 20:00

 

Gelecek sezon adres aynı

Dizi, gelecek sezonda atv'de yayınlanmaya devam edecek.

 

Sezon finali fragmanı

 

 

KUTSİ İLE SELİN DEMİRATAR ARASINDAKİ AŞK DEDİKODULARINA YANIT!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat