resim yok
04 Nisan 2013 - 00:00

atv ekranlarında yayınlanan Huzur Sokağı dizisinin çekimlerinde talihsiz bir olay yaşandı.

Kutsi ve Selin Demiratar'ın başrollerinde oynadığı Huzur Sokağı'nın setinde talihsiz bir olay yaşandı.

 

Parmağı kırıldı!


Dizideki kavga sahnesinde Kutsi'nin parmağı kırıldı. Oyunculuğun yanı sıra müzik çalışmaları da bulunan yapan Kutsi, kırık parmağı yüzünden bir süre gitar çalamayacak.  

Saba Tümer, Kutsi'nin parmağına bakamadı

Saba Tümer, programına konuk aldığı ünlü sanatçı Kutsi'nin parmağını görünce bir tuhaf oldu. Saba Tümer'le Bugün programına konuk olan Huzur Sokağı oyuncusu Kutsi, kavga sahnesinde geçirdiği kazayı anlattı.

Kutsi, çayını karıştırmakta zorlanınca, 'Parmağım da kırık. Bir süredir böyle dolaşıyorum ' dedi.

Saba Tümer, 'Neden sargılı değil?' diye sorunca, Kutsi, 'Doktor biraz oynatmam için sarmayı bıraktı ' dedi ve kırık parmağını oynatmaya başladı.

 ''Deli misin?''

Kutsi'nin parmağına bakınca bir tuhaf olan Saba Tümer, 'Bakamam, yapma, deli midir nedir ' diyerek Kutsi'ye tepki gösterdi.

'Dizide öyle bir kaptırmışısz ki; kendimizi orada kırdım ' diyen Kutsi'ye Tümer, 'Gitar çalan adam dikkat etmez mi ' yorumunu yaptı.

Kutsi de, 'Evet çok üzüldüm. Dizide Emre'yi oyanayan arkadaşım Serdar'ın dizine çarptı parmağım. Akşama kadar kırıldığını fark etmedim. Ağrımıştı ama ağrı kesici almıştım. Ertesi gün de ağrıyınca doktora gittim ' şeklinde konuştu.

 

Huzur Sokağı 29. bölümde neler olacak?

 

Hasan’ın Bilal ile birlikte Feyza’yı istemeye gitmesinden büyük rahatsızlık duyan Saadet, kocasına bütün öfkesini kusar. Hacer’in mahallede açmak istediği pastaneye destek veren Hasan, bu konuda da Saadet’le tartışınca, karı koca arasındaki kırgınlık giderek büyür ve vahim bir sonuca kadar ilerler.

[reklam]

Bilal ise, hayatlarını kâbusa çeviren Kerim’in peşine düşer. Bunun için de Kerim’in aile dostu Galip’ten destek alır.

 

Diğer taraftan söz gecesine davetsiz gelen Selim, Feyza ve Bilal’e büyük bir hediye verir. Ancak bu durum, tam da Selim’in planladığı gibi, iki sevgilinin arasının gerilmesine yol açar. Selim bununla da yetinmeyip, Feyza ile Bilal’in aralarını bozmak için büyük bir adım daha atar.

 

Yeni bölüm Cuma akşamı 20:00'de atv ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

 

Huzur Sokağı 29. bölüm fragmanları için tıklayın!

 

HUZUR SOKAĞI'nda hangi oyuncu vedaya hazırlanıyor? TIKLA-ÖĞREN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları