Huzur Sokağı'nın yıldızı Kutsi artık kendi sesini kullanacak!

Kutsi, Huzur Sokağı dizisinin yeni bölümlerinde kendi sesi ile oynayacak.

resim yok
13 Eylül 2013 - 12:52
Magazin

Kutsi, Huzur Sokağı dizisinin yeni bölümlerinde kendi sesi ile oynayacak.

Başrollerini Kutsi, Selin Demiratar, Sinem Öztürk gibi isimlerin paylaştığı ATV dizisi 'Huzur Sokağı' yeni sezonun ilk bölümüyle bu akşam izleyiciyle buluşuyor.

 

KENDİ SESİNİ KULLANACAK

Dizide 'Bilal' karakterini canlandıran Kutsi'nin yeni sezonda hayranlarına sürprizi var.

 

ARTIK DUBLAJ YOK!

Sesine dublaj yapılan Kutsi, yeni bölümlerinde kendi sesi ile oynayacak.

Bilal karakterini canlandıracağı için heyecanlı olduğunu söyleyen oyuncu: 

 

''YOĞUN TALEP VARDI''

'Kendi sesimi kullanmam konusunda sevenlerimden yoğun bir talep vardı.

Şimdi daha yoğun çalışıyorum ama izleyicinin karşısına kendi sesimle çıkacağım için mutluyum' dedi.

 

KUTSİ'NİN KARİYERİ

Lise yıllarında yakın çevresinin 'sesin güzel' uyarılarını önemseyen ve şan dersi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü "Aşk Payını Aldı"yı çıkararak büyük bir unvan kazandı. Uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Production tarafından "Sana Ne" albümünü çıkarttı.

Kutsi oyunculuğuyla da kendini kanıtladıktan sonra 8 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar'la 30.08.2008 tarihinde evlendi. Kutsi'nin 24.09.2009 tarihinde kızı “Ceylin Ada” dünyaya geldi.

Cengiz Kurtoğlu'nun da büyük desteğini alan Kutsi, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor albümünde "Duvardaki Resmin" şarkısı ile sesini daha da duyurmaya başlamış ve kolay kolay unutulmayacağını göstermiştir.[reklam]

Meslek olarak sadece müzisyenlik değil aynı zamanda oyunculuğu da seçen Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve çok büyük bir başarı yakalamıştır. Doktorlar dizisi bittikten bir süre sonra Kahramanlar dizisi ile yeniden ekranlarda olan Kutsi, 2010 yazında Doktorlar'ın tekrarları çok izlenip ve seyirciler tarafından yeniden başlamasının istenmesi üzerine "3 Aralık 2010" tarihinde Doktorlar dizisi yeniden ekranlara geri dönmüştür ve yine çok büyük bir seyirci kitlesi yakalamıştır.

Profesyonel müzisyenlik kariyeri olan Kutsi birçok albüm çıkarmış ve hep hit parçalarıyla çok konuşulmuştur. "Sana Ne, Bomboşum Buralarda, Ağlama Kalbim, Aşkın Gururu, Geçer, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor, İlan-ı Aşk, Doğum Günü, Aynadaki Karşılığı Benim, Zor Olsa da, Melek ve Kapımı Çal" albümlerinin istatistiği bunu kanıtlamaktadır. Huzur Sokağı isimli dizide Bilal karakterini canlandırmaktadır. Sanatçının son albümü Bilmem Anlatabildim mi 18 Mart 2013 tarihinde çıkmıştır.

 

DİZİ HAKKINDA

"Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş..."

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor.

Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal'in ölümsüz aşkını anlatan dizide Feyza'yı Selin Demiratar, Bilal'i ise Kutsi canlandırıyor.

 

 

HUZUR SOKAĞI'NIN YENİ SEZON SETİNDEN NOTLAR BURADA!

 

HUZUR SOKAĞI 38. bölüm fragmanlarını izlemek için tıklayın!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat