Kaçak Gelinler dizisinin yayın günü değişti!

Kaçak Gelinler hangi gün yayınlanacak?

resim yok
09 Eylül 2014 - 10:28
Magazin

Kaçak Gelinler hangi gün yayınlanacak?

Star TV'nin büyük ilgi gören Kaçak Gelinler dizisinin yayın günü değişti.


Kaçak Gelinler dizisinin yayın günü ve saati değişti. Star TV'nin Kaçak Gelinler dizisi yeni sezonda hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak? Kaçak Gelinler Eylül ayında hangi gün yayınlanacak? Kaçak Gelinler dizisinin yeni yayın günü ve yayın saati nedir?

 

İşte detaylar:

 

GÜNÜ DEĞİŞİYOR!

Star TV'nin yaz dizisi olarak başlattığı ve yakaladığı yüksek reytingleriyle yeni sezonda da ekranda olacak olan sevilen dizi Kaçak Gelinler'in yayın gününde mecburi değişiklik gerçekleşecek!

 

'GÜZEL KÖYLÜ'NÜN BAŞARISI NEDENİYLE...

Star TV'nin daha önce Çarşamba akşamları yayınlanacağını duyurduğu Reaksiyon dizisi, Çarşamba yayınlanan Güzel Köylü'nün yeni sezonda da gün birincisi olması nedeniyle Pazartesi akşamına alındı.[reklam]

'REAKSİYON' O SAAT DİLİMİNE GELİYOR

Pazartesi 20.00'de ekrana gelen Kaçak Gelinler dizisi, Pazartesi'ye Reaksiyon'un alınması nedeniyle gün değiştirmiş oldu.

 

HANGİ DİZİ HANGİ GÜN?

Eylül ayında Cuma akşamları MedCezir, Salı akşamları Kurt Seyit ve Şura, Çarşamba Güzel Köylü, Pazartesi Reaksiyon, Perşembe Aramızda Kalsın ve Pazar Aşktan Kaçılmaz'ı yayınlayacak olan Star TV'nin Güzel Köylü dizisini ise Cumartesi akşamları 20.00′ye alması bekleniyor.  

Star'da yeni sezonda ayrıca Gönül İşleri, Sil Baştan ve Ben Olsaydım dizileri yayınlanacak. Ancak bu dizilerin Ekim ayında başlaması bekleniyor.

 

 

'KAÇAK GELİNLER' SETİNDE TECAÜZ SKANDALI YAŞANDI MI? SON AÇIKLAMA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları