Kanatsız Kuşlar dizisinde skandal hata

ATV'de yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde yapılan hata izleyiciyi çıldırttı.

Editör
17 Temmuz 2017 - 14:17
Yeni Bölüm

ATV ekranlarında Perşembe akşamı yayınlanan 5. bölüm tekrarı Pazar akşamı yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisinde skandal bir hata yapıldı. Dizinin sağ alt alanda yer alan ismine "Kanatsız Karılar" yazılmıştı. İzleyiciler olay karşısındaki şaşkınlıklarını gizleyemezken, skandal hataya tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları sayesinde kısa süre sonra düzeltilerek dizinin gerçek adı yazıldı.

17-07/17/kanatsiz-kuslar-yerine-kanatsiz-karilar-yazildi.jpg

6. bölümde neler olacak?

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları