Kanatsız Kuşlar dizisine Neşat Ertaş'ın veliahtı İsmail Altunsaray konuk oluyor! İsmail Altunsaray Kimdir?

Atv'nin sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar dizisine Neşat Ertaş'ın veliahtı İsmail Altunsaray konuk oluyor. Perşembe günleri reyting yarışında dişli bir aday olan dizide 25. Bölüm sürprizlerle dolu!

Berfu Gürle
05 Aralık 2017 - 14:31
Gündem

Perşembe günleri Atv'de ekranlara gelen dizi Kanatsız Kuşlar aile ve dramı ekranlara taşıyor. Kanatsız Kuşlar dizisine Neşat Ertaş'ın veliahtı İsmail Altunsaray konuk oluyor. 25. Bölümüyle 7 Aralık Perşembe günü saat 20:00'da ekranlara gelecek olan dizide, izleyenleri uzaklara alıp götürecek bir ses geliyor.

17-12/05/kanatsiz-kuslar-dizisine-nesat-ertasin-veliahti-ismail-altunsaray-konuk-oluyor-ismail-altunsaray-kimdir.jpg

Dizinin yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun ve senaryosunu Hakan Haksun üstleniyor. Kanatsız Kuşlar'da başrolleri ise Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. Anadolu ezgilerini harmanlayıp teknoloji ve geleneklerimizi birleştirerek yeni nesile tanıtan Altunsaray, Kanatsız Kuşlar'da hem Neşet Ertaş'ı anacak hem de oyunculuk performansı gösterecek.

İsmail Altunsaray Kimdir?

17-12/05/smail-altunsaray-kimdir.jpg

Dünya çapında birçok konsere imza atmış olan, pek çok sanatçı ile birlikte sahne alan aynı zaman sahne performansıyla da seyircisini büyüleyen sanatçı İsmail Altunsaray, Kanatsız Kuşlar dizisinde yeni albümü 'Derkenar'da yer alan Neşet Ertaş’ın çok sevilen bir eserini seslendirecek.

17-12/05/kanatsiz-kuslar-dizisine-ismail-altunsaray-konuk-oluyor.jpg

İsmail Altunsaray, 19 Ağustos 1980 senesinde Halil İbrahim ve Kevser Altunsaray'ın oğlu olarak Kırşehir'de dünyaya geldi.

1992 yılında bağlama çalmaya başladı.

17 yaşında İTÜ(İstanbul Teknik Üniversitesi) Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Bölümü'nü kazandı. 

Eğitim öğrenimi boyunca kendi üniversitesi başta olmak üzere birçok üniversitede ulusal ve uluslararası etkinliklerde bulundu. 

2003 senesinde TRT İstanbul Radyosu Türk Halk Müziği Birimi’ne 'akitli sanatçı' olarak kabul gördü.

Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Musikisi Ana Sanat Dalı Yüksek Lisans Programı’nı kazanarak orayıda başarı ile bitirdi.

Bozlak geleneğinin yeni kuşak temsilcilerinden olan saz ve ses sanatçısı Altunsaray, Türk kültürünün halk ozanı ve halk müziği şarkıcısı Neşet Ertaş'ın veliahtı olarak gösteriliyor.

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat