Kanatsız Kuşlar saat kaçta? Yeni bölüm yok mu?

Kanatsız Kuşlar bu akşam 45. bölümü ile yeni yayın saatinde izleyicileriyle buluşacak! Sevilen dizinin yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak?

Nurşah
17 Mayıs 2018 - 16:11
Yeni Bölüm

Başrollerinde Melis Tüzüngüç, Ümit Kantarcılar ve Ahmet Varlı'nın yer aldığı Atv ekranlarının sevilen dizisinin yayın saati değişti! Kanatsız Kuşlar saat kaçta yayınlanacak? Yeni bölüm yok mu?

18-05/17/kanatsiz-kuslar-saat-kacta.jpg

Kanatsız Kuşlar yeni bölüm saat kaçta?

Nefise ve çocuklarının hayat hikayesini anlatan dizi ne yazık ki ilerleyen günlerde final yapacak! Sırların açığa çıktığı ve olayların yavaş yavaş çözüme kavuşmaya başladığı dizinin yeni bölümü bir hafta aradan sonra bu akşam yani 17 Mayıs Perşembe günü izleyicisi ile buluşacak!

İLGİLİ İÇERİK

Normal şartlardaki yayın saati 20.00 olan Kanatsız Kuşlar, Ramazan dolayısı ile biraz daha geç bir saatte yayınlanacak. Atv ekranlarında saat 19.45'te başlayan ve Ramazan ruhunu evlerimize getiren Nihat Hatipoğlu ile İftar adlı programdan sonra sevilen diziyi ekranlarımızda görebileceğiz. Kanatsız Kuşlar 45. bölümü ile saat 21.00'de meraklı bekleyişteki izleyicisi ile buluşacak!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat