Kara Para Aşk'ın büyük ayıbı!

Kara Para Aşk'ın büyük ayıbı!

resim yok
24 Ekim 2014 - 09:59
Magazin

Simitçi parayı bekliyor!

 

Eğer bu iddia doğruysa...

Baş­rol­le­ri­ni Tu­ba Bü­yü­küs­tün ve En­gin Ak­yü­re­k'in oy­na­dı­ğı 'Ka­ra Pa­ra Aş­k' di­zi­si­nin ön­ce­ki ak­şam ya­yın­la­nan bö­lü­mün­de kul­la­nı­lan si­mit­çi tez­ga­hı olay ol­du.

 

Si­MiT­Çi PA­RA­YI BEK­Li­YOR!

Be­be­k'te si­mit­çi­lik ya­pan bir es­naf­tan ki­ra­lanan tez­gah ve rol ge­re­ği ye­nen si­mit­le­rin pa­ra­sı­nın öden­me­di­ği ko­nu­şu­lu­yor.

 

235 TL SÖZÜ

Eki­bi­n 'Sa­na 235 TL ve­re­ce­ğiz' sö­zü üze­ri­ne tez­ga­hı­nı ve 50 si­mi­di­ni ve­ren sa­tı­cı, pa­ra­sı­nı ala­ma­mak­tan şi­ka­yet­çi.

 

YİNE ZİRVEYE OTURDU

'Kara Para Aşk', önceki gün yayınlanan bölümüyle yine reyting'lere damga vurdu.

 

NE YAPACAK?

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in paylaştığı dizi; AB Sosyal Statü'de 5.37 izlenme oranı ve 14.22 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.[reklam]

Dizinin yayınlanan son bölümünü izleyici, ekran başından kalkmadan izledi.

Dizide; 'Metin', istediklerini yapmayan 'Nilüfer'i tekrar kaçırmakla tehdit etti. 'Ömer' ve 'Elif' bu işi sonlandırmak ve 'Metin'i yakalamak için 'Nilüfer'e bir teklifte bulundu.

 

CEVAP BEKLEYEN SORULAR

'Nilüfer'e gerçek suçlunun 'Tayyar' ve 'Metin' olduğunu, 'Metin'i enselemek için onu arayıp buluşmasını isteyen 'Ömer', 'Nilüfer'i ikna edebilecek mi?' 'Ömer', 'Metin'i tuzağa düşürebilecek mi?

Bu soruların cevabı 29 Ekim'de yanıt bulacak.

 

 

'KARA PARA AŞK'IN 'BAHAR'I TUVANA TÜRKAY HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları