Kara Para Aşk'ın Levent'inden çok özel açıklamalar!

''Aşk insana imkansız olan şeyleri yaptırıyor...''

resim yok
28 Mayıs 2014 - 09:40
Röportaj

''Aşk insana imkansız olan şeyleri yaptırıyor...''

'Kara Para Aşk'ta 'Levent' karakterini canlandıran Emre Kızılırmak, aşkla ilgili iddialı açıklamalarda bulundu: ''Aşkınız için bazen hayatınızda yapmaya ihtimal bile vermediğiniz şeyleri yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu çok normal bir şey.''


'Aşk Bir Hayal' dizisiyle oyunculuğa adım atan Emre Kızılırmak, iki yıllık aranın ardından 'Kara Para Aşk' dizisinde izleyici karşısına çıktı.

Dizide; sevgilisinin yönlendirmesiyle onun en yakın arkadaşıyla birlikte olmak için plan yapma yoluna giden 'Levent'i canlandıran oyuncu; yeni dizisini, evliliğini ve baba olma heyecanını anlattı...

 

PROJELER HEP İPTAL OLDU

Rol aldığınız 'Aşk Bir Hayal' ve 'Dedektif Memoli' dizisinden sonra uzun bir süre sizi ekranlarda göremedik. Bu süreçte neler yaptınız?


Bu süreç sonrasında 'Peri Masalı'nda oynadım. Beni en son gördüğünüzden beri, iş olarak sadece bu görünüyor ama aslında hiç boş durmadım. Çekimleri ertelenen bir sinema filmi için bir seneye yakın kılıç teknikleri ve binicilik dersleri aldım. Proje çekimleri ertelenince altı ay sonrasında çekimleri Bulgaristan'da yapılması planlanan 'Atlılar' isimli iddialı bir dizinin ekibiyle anlaştım. Ama o dizi de olmadı. Böylece yaklaşık iki sene beni ekranlarda göremediniz.

 

MANKENLİK YOK Kİ

2008 yılında Güney Kore'de 'Dünyanın En İyi Podyum Mankeni' seçildiniz. Peki mankenliğe devam etmeyi düşünmediniz mi?


Ülkemizde 'mankenlik' diye bir meslek olsaydı, belki denemek isterdim. Başka ülkelerde yapılırdı ama bunun için kendi ülkemden uzaklaşıp nerede mankenlik yapılıyorsa, oralara taşınmam gerekecekti. Dönemsel olarak zevkli olabilir aslında ama hayatımın sonuna kadar yapılacak iş değil. Oysa oyunculuk çocukluğumdan beri hayalim. Ölene kadar yapmak istediğim bir meslek.

 

'Kara Para Aşk'ta oynadığınız 'Levent', sevgilisinin yönlendirmesiyle onun en yakın arkadaşıyla ilişki yaşamak için plan yapma yoluna gidiyor. İçinde bulunduğu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?


'Levent'in hiç beklemediği ve kabul etmeyeceği bir durum aslında. Kız arkadaşı 'Bahar'a o kadar aşık ki, onun isteklerini geri çeviremiyor. 'Levent' öyle bir dönem geçiriyor ki, hayatı boyunca hiç bu kadar sıkıntı çekip darda kalmamış. 'Bahar', istediği ne kadar yenilir yutulur olmasa da 'Levent'in bu durumundan, dişiliğini de üstüne ekleyerek faydalanıyor ve 'Levent'i de zehirliyor.[reklam]

Sizce 'Levent' ve 'Bahar' arasında gerçek bir aşk var mı?


'Levent' ve 'Bahar' birbirlerine çok bağlılar. 'Bahar' hedefini elde etmek için 'Levent'e göre daha acımasız ve hırslı ama 'Levent' de mecburen ikna olduktan sonra komplonun kilit adamı oluyor. 'Bahar'ın çocukluğuna indiğimizde maddi sıkıntı içinde yaşayan bir aileden, zengin ve lüks bir hayatı arzulayan ve arkadaşlarını da buna göre seçen biri çıkıyor. 'Levent' ise bu kadar sıkıntı çekmemiş. Hayatı, başarılı okul yılları, yurt dışında master'lar, üst düzey şirketlerin önemli adamı olmak gibi bir başarı grafiği var. İçinde bulunduğu zor durumdan sevgilisinin yaptığı planlara sadık kalarak çıkabileceğine inanıyor. Hayalinde 'Bahar'ı kaybetmeden onun istediği lüks hayatı paylaşmak var.

 

BAŞARI TESADÜF DEĞİL

Sizden böyle bir şey istense yanıtınız ne olurdu?


Şaka olduğunu sanırdım. Şoku atlattıktan sonra tabii ki reddederdim. Benden böyle bir şey isteyebilecek kişiler pek yakınımda olamazlar. Ama aşkınız için bazen hayatınızda yapmaya ihtimal bile vermediğiniz şeyleri yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Dizi çok beğenildi, bu kadar başarılı olmasını neye bağlıyorsunuz?


Ay Yapım, yönetmenimiz Ahmet Katıksız, senaristlerimiz Sema Ergenekon-Eylem Canpolat, prodüksiyon ve oyuncu kadrosu... Böyle kuvvetli halkalardan oluşan bir zincir olunca başarı tesadüf değil.

 

BEDENİMİ VE RUHUMU EŞİME VERDİM O DA KULLANIYOR

Eşiniz sekiz aylık hamile ve erkek çocuk bekliyorsunuz. Babalık heyecanı sardı mı?


Baba olma fikrine hala alışamadım. Ama bir o kadar da oğlumu görmeye çok az zaman kaldığı için heyecanlıyım. Ona şimdiden alınan bebek kıyafetlerini görünce bunları benim oğlum mu giyecek diye dehşete kapılıyorum. Daha kendim bu kadar büyüdüğüme inanamazken, annesinin karnında büyüyen oğluma odasını hazırlıyorum. Tarif etmek zor ama eşsiz duygular bunlar.

Hamilelik döneminde eşinize nasıl yardımcı oluyorsunuz?


Yardım etmenin ötesinde bedenimi ve ruhumu ona verdim, kullanıyor. Geri alacağımı da hiç sanmıyorum.

 

 

TUBA BÜYÜKÜSTÜN'E DİZİ SETİNDE BÜYÜK SÜRPRİZ! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları