Kara Para Aşk'ta heyecan doruktaydı!

Kara Para Aşk'ta Stockholm sendromu!

resim yok
10 Nisan 2014 - 17:27
Yeni Bölüm

Kara Para Aşk'ta Stockholm sendromu!

Yeni bölümde neler yaşandı…

atv ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk, heyecan dolu bir bölümle izleyicisinin karşısına çıktı.

 

HEYECAN DORUKTAYDI

Yayınlandığı günden itibaren reytinglerde başarılı bir performans sergileyen dizin dün akşam yayınlanan bölümünde Elif ve Ömer'in katili bulma maceraları devam etti.

Elif'in kızkardeşi Nilüfer'in ise başı dertteydi. Nilüfer'i kaçıran adamlardan Sıtkı, genç kıza zorla sahip olmak istedi. Nilüfer çaresizce Sıtkı'nın kollarında çırpınırken, Metin onu kurtarır. Düşmanı birden bire kahramanı olur.

Nilüfer, Metin'in bu davranışına anlam vermeye çalışırken, Metin onu rahatlatmak için güzel bir sürpriz yapar.

Metin farkında olmadan yavaş yavaş tutsağından etkilenmektedir ama Nilüfer bunu fark edecek durumda değildir. Metin'in uzattığı yardımsever ele beklenmedik bir şekilde karşılık verir.

 

METİN'İN HEDEFİ TAYYAR

Tayyar'ın yeğeni olan Metin’in amacı da bu bölümde ortaya çıktı. Annesinin dilini kesen Tayyar'dan intikam almak isteyen Metin plan yapar. Elmaslar bulunduğu zaman, Tayyar'ı polise ihbar ederek elmaslarla kaçmayı planlar.[reklam]

STOCKHOLM SENDROMU NEDİR?

Rehinenin kendisini rehin alan Terörist kişiyle olası diyalog sürecinde oluşan duygusal anlamda sempati ve empati oluşması olarak özetlenebilecek psikolojik durumu anlatan literatür terimdir.

Psikiyatr Nils Bejerot tarafından adlandırılan sendrom, ismini 1973 yılında İsveç'in başkenti Stokholm'de yaşanan bir olaydan almaktadır. Banka soyguncusu tarafından altı gün boyunca rehin tutulan bir kadın, soyguncuya duygusal olarak bağlanır.

 

Serbest kaldığında soyguncuyu savunmakla kalmaz, nişanlısını terk ederek kendisini rehin alan banka soyguncusunun hapisten çıkmasını bekler.

Stockholm sendromu birçok rehine olayında yaşanmıştır.

 

 

SOSYAL MEDYA EN MÜKEMMEL ÇİFTİ SEÇTİ! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları