resim yok
21 Mayıs 2013 - 00:00

atv'de Pazartesi akşamları ekranlara gelen ve her geçen hafta başarı grafiğini yükseltmeyi başaran sevilen dizi Karadayı, bu hafta da izleyicileri ekran başına kilitledi.

 

İşte dizide bu hafta yaşanan olaylardan göze çarpanlar ve önemli detaylar:

 

Her hafta ayrı bir heyecanın yaşandığı Karadayı’da, bu hafta Hakime hanım yani Feride Şadoğlu’nun kalbiyle aklı arasında gidip gelişlerine tanık olduk.

GÖREV AŞKI, GÖNÜL AŞKINI YENDİ

Mahir’in buluşmak için haber gönderdiği Feride kendisi için oldukça zor bir karar verdi.

Görevinin aşkı ile gönül aşkı arasında bir cebelleşme yaşayan Feride görev aşkına yenilerek Mahir’le buluşacağını emniyete bildirdi.

FERİDE NEFESSİZ KALDI

Buluşacakları yere önceden polisler gelerek Feride ile beraber Mahir’i beklediler.

Bir süre sonra komser Yasin’le beraber gelen Mahir, Yasin’in sayesinde Feride’nin kurduğu tuzağa girmekten kurtuldu.
[reklam]
Fakat yine de hemen kaçmadı ve gizlice Feride’nin yanına yaklaşarak onu nefessiz bırakacak birkaç cümle kurduktan sonra kaçtı…

 

İzlenme oranlarındaki başarı sürüyor

 

Karadayı özellikle son haftalarda yaptığı çıkışla zirveye oynamaya devam ediyor. TNS verilerine göre açıklanan listede dizi, AB kategorisinde haftanın birincisi olmayı başarırken Kurtlar Vadisi Pusu ve Muhteşem Yüzyıl gibi önemli ve güçlü rakiplerini geride bırakmayı başardı.

 

Son sahne

 

Feride'nin, babasını asacağına artık kesin gözüyle bakan Mahir, son çare olarak mahkemenin yapılacağı sabah Feride'yi kaçırdı. Bu kaçırma olayının bedeli ne olacak? Feride'nin bu katı tavrı yumuşayacak mı? Cevaplar 27 Mayıs Pazartesi akşamı atv'de…

 

İşte o anların da yer aldığı 32. bölümden görüntüler

 

 

TÜRKAN ŞORAY, VELİAHTININ İSMİNİ VERDİ! DETAYLAR BURADA!

 

KARADAYI 33. bölüm fragmanını izlemek için tıkla!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat