Karadayı dizisinde Savcı Turgut sürprizi!

Sevilen dizide bu akşam büyük sürpriz yaşanacak!

resim yok
19 Ocak 2015 - 09:47
Yeni Bölüm

Karadayı dizisinde Savcı Turgut sürprizi!

Sevilen dizide bu akşam büyük sürpriz yaşanacak!


Karadayı dizisinin 94. bölümünde neler olacak? Karadayı'nın 19 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde Savcı Turgut sürprizi yaşanacak.

 

KARADAYI'DA SÜRPRİZ GELİŞME!

atv ekranlarında yayınlanan 'Karadayı' dizisinde 'Savcı Turgut' karakterini canlandıran Yurdaer Okur diziye geri mi dönüyor? Geçen sezon senaryo gereği öldürülen Savcı Turgut karakterini canlandıran Yurdaer Okur diziden ayrılmış ve yeni sezonda Star TV'de 13 bölüm yayınlandıktan sonra final yapan Reaksiyon dizisinde rol almıştı. Ancak Karadayı dizisinde flaş bir gelişme yaşandı.

Dizinin 94. bölüm fragmanında Savcı Turgut'un yeniden dizide rol aldığı görüldü. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Savcı Turgut'la ilgili sürprizler yaşanacak ve sırlar açığa çıkacak. Ünlü oyuncunun yeniden diziye nasıl döneceği de belli olacak.[reklam]

NELER YAŞANACAK?

Mahir, adaletin yerine gelmesi için doğru bildiği yolda kirlenmeden yürümeye çalışırken, sonunda babasının anlatmak istediği noktaya gelmiştir. Annesi ve küçük Nazif'in katili Seyit'i öldürüp, İlknur'a zarar vermesine engel olmuştur ama temiz kalmayı başaramamıştır. Bir canı almış olmanın ağırlığı vicdanına ve omuzlarına çöker. Mahir bu yükle başa çıkmaya çalışırken, Seyit'in öldürüldüğünü öğrenen kabadayılar artık ondan kurtulmaları gerektiğine karar verirler. Bunun için Mahir'i tek başına savunmasız bir şekilde kıstıracaklardır.

Mahir kabadayıların oyununa gelecek midir? Seyit'in ölüm biçimi ve Mahir'in davranışları Feride'nin şüphelenmesine neden olmuştur. Kuşkularının boşa çıkması için dualar ederek Mahir'in Seyit'i öldürüp öldürmediğini anlamaya çalışır. Feride sevdasının Seyit'i öldürdüğünü öğrenecek midir?

 

CEVAP BEKLEYEN SORULAR

Necdet, Ayten'i ikna etmesi için Feride'yi tehdit etmiştir. Feride'nin Ayten'i ayaklarına getirmesini beklerken gelişen olaylar Necdet'in korku dolu anlar yaşamasına neden olacaktır. Olmadık zamanlarda gelen notlar ve özel eşyalar Necdet'e bir tek kişiyi hatırlatmaktadır: Turgut Akın. Necdet Turgut Akın'ın yaşadığını düşünmeye başlamıştır. Necdet haklı mıdır? Turgut Akın'ın gerçekten hayatta olma ihtimali var mıdır?

 

 

'KARADAYI' GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları