Karadayı'da Mahir'in gözü dönüyor!

atv'nin Pazartesi akşamlarına damga vuran çok izlenen dizisi Karadayı'da Mahir'in gözü dönerse!

resim yok
05 Mayıs 2014 - 15:06
Yeni Bölüm

atv'nin Pazartesi akşamlarına damga vuran çok izlenen dizisi Karadayı'da Mahir'in gözü dönerse!

Karadayı'da Mahir durdurulamıyor!

İşte dizinin merakla beklenen yeni bölümünde bu akşam yaşanacaklar:


Karadayı dizisinde bu akşam Mahir'in adete gözü dönüyor..

 

YENİ BÖLÜMDE HEYECAN DORUKTA!

İşte Karadayı’da bu akşam yeni bölümde yaşanacaklar..

Feride, sevdikleri söz konusu olduğunda gözü dönen Mahir'i nasıl durduracağını bilememektedir. Bu uğurda Mahir'e yalan söylemek zorunda kalmıştır. Mahir ısrarla Yasin'i Yılan'a götüren bilgiyi kimin verdiğini öğrenmeye çalışmaktadır.

Yasin ve Feride konuşmamakta kararlıdır. Mahir sonunda Feride'yi ne kadar üzdüğünü ve zor durumda bıraktığını anlar ve sevdasına söz verir. Bir daha asla, ne sebeple olursa olsun kanunların dışına çıkmayacaktır. Feride aldığı bu sözle çok mutlu olmuştur, heyecanla düğün hazırlıklarına devam ederler.

Bu sırada Sinan'ın mahalle üzerinde oynadığı kirli oyun devam etmektedir. Mehmet Saim'in direktifiyle sertleşmeye başlayan Sinan gerekirse can bile almaya hazırdır.[reklam]

BÜYÜK SINAV!

Mahir'i Feride'ye verdiği söz yüzünden büyük bir sınav beklemektedir. Feride annesinin evi terk ettiğini öğrenir. Destek olmak ve evi neden terk ettiğini öğrenmek için annesinin kaldığı otele gider.

Kerime, Mehmet Saim hakkındaki gerçekleri kızına anlatacak mıdır? Ayten ile Necdet arasındaki sular bir türlü durulmaz. Hamile olduğunu söylemekten vazgeçen Ayten, Necdet'in tavırlarına daha fazla dayanmaz ve boşanmaya karar verir. Necdet'e bu kararını açıkladığında başına gelecekleri hesap etmemiştir.

Ayten'i büyük bir tehlike beklemektedir. Bülent karısını kazanmak için kolları sıvamış yeni bir sürpriz hazırlamıştır. İlknur, Bülent'in attığı adım karşısında şoke olur.

Yeni bölüm 05 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20:00'de atv'de…
 

 

'KARADAYI' GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları