resim yok
15 Eylül 2014 - 11:01
Magazin

Karadayı'ya genç oyuncu!

Ekranların sevilen dizisi Karadayı sezonu açtı.

Dizinin yeni sezonuna dair oyuncu kadrosu haberleri ise gelmeye devam ediyor.


İşte kadroya katılan son ism:

 

ÖZGÜR EMRE YILDIRIM

atv'nin fenomen dizisi Karadayı'nın kadrosuna genç oyuncu Özgür Emre Yıldırım dahil oldu.

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un yer aldığı Ay Yapım imzalı fenomen dizi 'Karadayı' transferlerine devam ediyor.

Dizinin kadrosuna, son olarak Vicdan dizisinde Ati karakterini canlandıran Özgür Emre Yıldırım dahil oldu.

 

HANGİ KARAKTERİ CANLANDIRACAK?

Yıldırım, dizide Murat karakterini canlandıracak.[reklam]

NELER YAŞANACAK?

Bu akşamki bölüm konusu;

Mehmet Saim düşmanın ne kadar güçlü ve zeki olduğunun farkındadır. Mahir'in babasının ve kendisinin başına gelen olayları araştırmaktan vazgeçmeyeceğinden emindir. Mahir'in er ya da geç kendi ismine ulaşmasına engel olmak zorundadır. Bu kez gerçekten büyük oynamaya karar verir. Düğünden önce Mahir'den sonsuza kadar kurtulacaktır. Bunun için İstanbul'un en acımazsız, en gözü kara, en vicdansız kabadayısını bulacaktır. Aradığı özellikler Mehmet Saim'i sürpriz bir isme götürür.


Seyis söz verdiği gibi Orhan'ın bir gün önce hürriyetine kavuşmasını sağlar. Her şey Orhan'ın arzu ettiği gibi ilerlemektedir artık özgürdür ve ailesinin bundan haberi yoktur. Orhan serbest kalır kalmaz Seyis'in gerçek dünyasıyla tanışır. Seyis özenle baktığı ve sabırla beklediği Orhan'a ilk görevini verir. Orhan'ı hayatının en büyük sınavı beklemektedir.

Necdet, Sinan Koca cinayetinin zanlısı olarak tutuklanır. Ayten ise her şeyden habersiz mağdur eş rolüne devam etmektedir. Necdet'in ifadesini doğrulamaya ve onu kurtarmaya hiç niyeti yoktur. Hayattan ve Necdet'ten intikamını almak ve hep hayal ettiği yerde olmak için eline geçen bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirecektir.

Bu sırada düğün günü gelip çatar. Birkaç saat sonra evlenecek olan Mahir ve Feride heyecan içindedir. Feride gelin çıkacağı baba evinde son hazırlıklarını yaparken, Mahir'in evinde de tatlı bir telaş vardır. Herkes çok mutludur oysa birkaç dakika sonra hayatları sonsuza kadar değişecektir. Vuslata beş kala Mahir'in hayatına kocaman bir bomba düşecek ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

Özgür Emre Yıldırım

 

'KARADAYI' GEÇTİĞİMİZ HAFTA TEKRARIYLA NE KADAR İZLENDİ?

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları