Karadayı'nın Savcı Turgut'u neden bu kadar çok sevildi?

'Savcı Turgut'a samimi kötü diyebiliriz...

resim yok
02 Aralık 2013 - 10:39
Magazin

ATV'nin Pazartesi gecelerine damgasını vuran dizisi 'Karadayı'nın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde; öldü sanılan 'Savcı Turgut'un hayatta olması izleyenleri şaşırttı.

Yaptığı planlarla kötülükte sınır tanımayan, 'Mahir' ile 'Feride' arasındaki en büyük engel olan 'Savcı Turgut'un zekası, dizinin fanatiklerini bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

'Savcı Turgut'un yaşadığını gören izleyiciler; 'Karadayı, 'Turgut'suz olmaz cancağızım' diyerek sosyal medyada yorumda bulundu

 

'KÖTÜLER DE SEVİLİR'

'Savcı Turgut'u iki sezondur büyük bir başarıyla canlandıran Yurdaer Okur, 'Turgut' gibi kötü bir karakterin bu kadar çok sevilmesini şu sözlerle yorumladı:

"Kötü adamlar sevilmez demek aslında bir önyargı bence. 'Savcı Turgut'a gelince...

Bütün bu alengirli işlerin üstesinden gelmek için kıvrak, keskin bir zeka gerekiyor. 'Savcı Turgut', amaca ulaşmak için her şey mubah diyenlerden.

Şimdiki amacı ise hayatta kalmak. Eğer oynadığınız karakteri severseniz, bütün kötülüklerine rağmen seyirci de seviyor.

Aranılan şey samimiyet aslında; 'Savcı Turgut'a da bu anlamda samimi kötü diyebiliriz.[reklam]

Bizim de sevdiğimiz kötü adamlar oldu; Erol Taş gibi, Hayati Hamzaoğlu gibi, Hüseyin Baradan gibi... Hepsini saygıyla anıyorum."

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mahir ve Feride, Turgut'un ölmediğine emin olurlar... Şimdi iş Turgut'u bulmaya ve adalete teslim etmeye kalmıştır. Mahir, Turgut'un ülkeden çıkacağına emindir. Bunu engellemek için Yasin yardımıyla bütün emniyet alarma geçirilir...

 

Herkes her yerde Turgut'un izini aramaktadır. Turgut ise yeni bir kimliği, kuracağı yeni bir hayatı vardır. Sınırdan geçmek için son hazırlıklarını yapmaktadır. Feride'nin Sinan'la dava için nişanlandığını Mahir'e anlatması, Mahir için yepyeni bir umut ve yaşama sevinci olmuştur.

 

Mahir, kurul görüşmesinden sonra yüzüğü çıkaracağından emin, Feride'nin kendisine gelmesini beklerken Sinan da boş durmaz, hızla düğün hazırlıklarına başlamıştır. Mahir, Feride ve Sinan'ın ayrılmadığını gazete manşetlerinden öğrenmiş, Feride'ye çok kırılmıştır. Yeni bölüm 02 Aralık Pazartesi günü saat 20:00'de atv'de...

 

 

PERİHAN ERENER 'KARADAYI'DAKİ ROLÜNÜ ANLATTI! DETAYLAR BURADA!

 

KARADAYI 48. bölüm fragmanlarını izlemek için tıklayın!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat