Karadayı'nın yıldızlarından Erhan Yazıcıoğlu'nun itirafları!

Karadayı'yla ekranlara geri dönen Erhan Yazıcıoğlu'ndan açıklamalar...

resim yok
10 Kasım 2013 - 10:04
Röportaj

Karadayı'yla ekrana dönen Erhan Yazıcıoğlu, 'Bıçkın delikanlıyı da oynadım şiddet mağduru kadını da' dedi. Politikaya kapıyı kapattı: ''Çok teklif geldi, reddettim. Bende yalan yok. Beceremem ki!''


Erhan Yazıcıoğlu, ATV’de yayınlanan Karadayı dizisinde canlandırdığı 'devlet bakanı' karakteriyle yıllar sonra izleyenlerin karşısına çıktı.

 

Yazıcıoğlu, hayatını anlattığı 'Kenar Mahalle Delikanlısı' kitabını senaryolaştırmaya başladığını söyledi.

- Mesleki hırslarınız var mı?


Olmaz mı... Tabi ki var. Önümüzdeki yıllarda bu yaşta yapılmayacak işlere imza atıp yaşıma tezat birçok projenin altına imza atacağım.  

- Oyuncu her rolü oynamalı mı?


Kesinlikle... Örneğin ben tiyatroda saçlarımı kazıttım. İki yıl böyle gezdim. Aynı dönemde 'Vişne Bahçesi' adlı bir oyundaki rolümü de peruk takarak oynadım. Televizyon ekranında bir sürü skeçte kadın rolündeydim.  

- Geçen hafta Türk tiyatrosunun usta ismi İsmail Dümbüllü'nün ölüm yıldönümüydü. Kitabınızda Dümbüllü'ye olan kırgınlığınızdan bahsetmişsiniz...


İdol olmuş insanların kötü yanlarının da ortaya çıkması lazım. İsmail Dümbüllü hatırımda sadece bir tipleme olarak kaldı, başka bir şey değil. Bana attığı tekme, genç bir tiyatrocuya değil tiyatroya atıldı.  

- Siyasete atılmak gibi bir düşünceniz var mı?


Rahmetli Turgut Özal zamanında çok teklif aldım. Ancak kibar bir dille geri çevirmiştim. Bugün de ufak tefek öneriler var ancak siyasete atılmak gibi düşüncem yok. Hayatıma yalan ve sahtecilik katamam, beceremem.[reklam]

BENİ KENAN OYNASIN

- Kitabımdan yazdığım senaryom sürüyor. Filme çekilirse Yedikule’de geçen gençlik yıllarımı Kenan İmirzalıoğlu'nun oynamasını isterim. Onun için biçilmiş kaftan. İncelikleri olan çok naif çok profesyonel biri.

 

Yedikuleli Erhan'ın unutamadığı aşkı için de aklımda bir oyuncu var ama yurtdışından, Charlize Theron! Onun kadar güzel bir kadındı. 

 

SANAT CAMİASI VEFASIZ ÇIKTI

- Yaşadığım en büyük hayal kırıklığı cilt kanseri hastalığının çat kapı gelişiydi... O yüzden acele kararlar verdim. Hemen kesilip biçilsin, temizlensin istedim. Bu dönemlerde yanımda sadece eşim vardı.

 

Sanatçı arkadaşlarım beni yalnız bıraktı. Bir dönem tatlı bir rekabet içinde olduğum Mehmet Ali Erbil aradı ama Güner Ümit bir telefon bile etmedi. Yine de kırgın değilim. Başına bir iş gelse ilk önce ben koşarım.

 

 

ERHAN YAZICIOĞLU MESLEKTAŞLARINI BOMBALADI! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat