Kertenkele'nin Melis'i ile çok özel!

''Oyunculuk benim için bir aşk...''

resim yok
27 Mayıs 2015 - 12:03
Röportaj

atv'nin Cumartesi akşamları yayınlanan dizisi 'Kertenkele'de 'Melis'i canlandıran Dilşad Şimşek, "Oyunculuk çocukluğumdan itibaren içimde olan bir şeydi. Benim için aşk, tutku gibi bir şey... " diyor.
.
Oyuncu olmasaydınız hangi mesleği seçerdiniz? 
.
Sanatla ilgili birçok alanda çalışabilirdim. 
.
Oyuncu olmaya nasıl karar verdiniz? 
.
Oyunculuk aslında çocukluktan itibaren içimde olan bir şeydi. Okuldaki etkinliklere katılırdım. Daha sonra BKM'deki skeçlerde oynadım. Sonra da televizyona geçtim. 
.
'Melis' karakterinin, size benzediğini düşündüğünüz özellikleri var mı? 
.
'Melis'in bana benzediğini düşünmüyorum. Ama 'Melis' tuttuğunu koparan bir kız, o yönümüz benziyor olabilir. Ama Dilşad Şimşek olarak 'Melis'in sevmediğim birçok özelliği var. Çok ani duygu geçişleri yaşaması, çok sosyalleşemeyişi, çok fazla anneci oluşu... Yani duygularını kontrol edemediğine inanıyorum.
 

EKİP ÇOK BAŞARILI

'Kertenkele'de 'Melis'i oynamasaydınız, hangi rolü canlandırmak isterdiniz? 
.
'Ekrem Dede'! (Gülüyor) İşin şakası bir yana, dizide bir karakteri canlandırdığım için işin dışına çıkamıyorum. Hiç düşünmedim açıkçası. Oynadığım karakteri seviyorum. 
.
Türkiye'de birlikte oynamak istediğiniz erkek ya da kadın oyuncu var mı? 
.
Tabii ki var ama şu anda benim için isim vermek gerçekten zor. En başta Yeşilçam'ın duayen oyuncularının hepsiyle oynamak isterdim ki çok şanslıyım; bundan dört yıl önce bir dizide Filiz Akın'ın kızını oynamıştım. Şu an Şemsi İnkaya'nın torununu oynuyorum. 
.
Dizi dışında yakında film projeleriniz var mı? 
.
Olacak inşallah. Şu anda görüştüğüm sinema filmi projesi var ama olur mu, olmaz mı bilmiyorum. Olursa paylaşırım. 
.
Mesleğinizi seviyor musunuz? 
.
Oyunculuk gerçekten sevilmeden yapılacak bir iş değil. Bu bir aşk, bu bir tutku. Bazen heyecan, bazen de kelimelerle tarif edilemeyecek bir meslek. Hiçbir zaman bitmeyen bir meslek eğitimiyle de ilgili bahsediyorum. Her zaman üstüne bir şeyler koymamız gerekiyor. Bunun için zorlanıyoruz ama bu keyifli bir zorluk. 
.
Boyunuz kaç? Kendinizden kısa erkekler size çekici gelir mi? 
.
Boyum 1.72 cm. Kendimden kısa erkekler bana cazip gelir mi, hiç düşünmedim. Çünkü 10 yıldır bir birlikteliğim var ve dört yıldır evliyim.  (Sabah)
.
DAMLA SÖNMEZ ÖDÜLE DOYMUYOR! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları