Kertenkele'nin yeni imamı!

İşte Kertenkele'nin yeni imamı!

resim yok
09 Ocak 2015 - 13:04
Magazin

İşte Kertenkele'nin yeni imamı!

Oyunculuktaki başarılı performansıyla yıllardır seyircilerin beğenisini kazanan, şimdiye kadar birçok skeçte, sinema filmi ve dizide rol alan komedi ustası oyuncu Selahattin Taşdöğen, Kertenkele'nin oyuncu kadrosuna dâhil oldu.

 

'AZMİ BULUT' GELİYOR

Başrollerini Timur Acar ve Sera Tokdemir'in paylaştıkları sevilen dizi Kertenkele'de 11. bölümden itibaren ekranda olacak ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen, dizide Diyanet tarafından mahallenin camisine atanan imam 'Azmi Bulut' karakterini canlandıracak.

 

AKIL HOCASI OLACAK

Başına sürekli aksilikler gelecek olan imam, aynı zamanda Kertenkele'nin de akıl hocası olacak.

 

DİZİYLE İLGİLİ NELER SÖYLEDİ?

Ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen, diziye katılması ile ilgili düşüncelerini ise şöyle ifade etti:

''İnsanlar tarafından sevilen böyle güzel bir projeye dâhil olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

'Kertenkele' dizisi, hayatımızın içinde var olan unsurları mizah yoluyla anlatan sevimli bir yapım.[reklam]

Yaptığımız işin, televizyon ekranlarında seyredenleri hem eğlendiriyor olması, hem de eğlendirirken düşünmeye sevk ediyor olması ise, bize ayrı bir mutluluk veriyor.''

 

KERTENKELE'NİN OYUNU ORTAYA MI ÇIKIYOR?

atv'nin ilgiyle izlenen dizisi Kertenkele'nin 11. bölümünde neler yaşanacak?

 

NELER YAŞANACAK?

Kertenkele, Betül'ün kardeşi olduğunu öğrenmiştir. Ünsal ve Levent ise Kertenkele'yi yakalamak için Betül'ü yakın takibe almışlardır. Zehra'ya sevgisini söyleyemeyen Kertenkele şimdi de Betül'e abisi olduğunu söyleyememenin acısını yaşamaktadır.
 
Diğer yanda Hale, Ünsal'ın 'Kara Faruk' ve 'Kertenkele' diye dolaşmasından artık fazlasıyla sıkılmıştır. Bu yüzden Ünsal'a ya mesleğin ya da ben diye rest çeker. Semih ise bir yandan Zehra'nın ilgisini kazanmaya çalışırken bir yandan Melis ve Tülin'in yoğun ilgisine maruz kalmaktadır. Semih'in mutluluğu, Deli Kenan'ın Semih'in karanlık yüzünü öğrenmesiyle son bulacaktır.  Semih'in malikânedeki varlığı yetmezmiş gibi sürekli Zehra ile yalnız kalma çabaları Kertenkele'nin Zehra'yı kıskanmasına neden olur.
 
Bu arada mahalleye Kertenkele için her şeyi mahvedecek birisi gelir. Zehra'ya gerçek duygularını söyleyemeyen, peşindeki Ünsal, Levent ve Deli Kenan'dan kurtulamayan Kertenkele şimdi de sahte hoca olduğunu ortaya çıkaracak büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaktır.  
 
Yayın Tarihi: 10 Ocak 2015 / Cumartesi
Yayın Saati: 20.00

 

 

KERTENKELE ADETA BİR HALK KAHRAMANI! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları