Kimse Bilmez Ali (Keremcem) kimdir?

atv ekranlarının yeni dizisi Kimse Bilmez'in oyuncularını sizler için derledik. Kimse Bilmez Ali kimdir? Gerçek adı nedir? İşte tüm merak edilenler..

Merve Mutlu Dorak
11 Haziran 2019 - 14:17
Yeni Bölüm

atv ekranlarının yeni dizisi Kimse Bilmez'in oyuncularını sizler için derledik. Kimse Bilmez Ali kimdir? Gerçek adı nedir?

Kimse Bilmez Ali Hüroğlu kimdir?

19-06/10/ali.png

Küçük yaşta ailesini kaybeden Ali, karanlıkta görme ve elektronik aletleri tamir etme gibi olağanüstü özellikleri olan bir ajandır. İşinden dolayı ailesini de kaybeden Ali, her şeyden uzaklaşmak için taşındığı mahallede Sevda Ali'nin evine sığınan Sevda'nın da hayatı kendisiyle birlikte değişecektir. Yaptığı iyilikler sayesinde mahallede adı Ali Hoca'ya çıkan Ali'nin tek amacı kardeşini bulmaktır. Ancak yoluna çıkan Sevda ile yaşayacakları imkansız aşk da bu yoldaki engellerden biri olacak.. 

Kimse Bilmez dizisinde Ali karakterini Keremcem canlandırmaktadır. 

Keremcem kimdir?

19-06/10/keremcem-kimdir-1560170224.png

28 Aralık 1977 Muğla doğumlu olan sanatçı, 2005 yılında TRT'de yayınlanan Kerem ile Aslı filminde Pelin Batu ile başrolü paylaştı. 2005 yazında Medyapım tarafından çekilen Aşk Oyunu adlı dizide oynadı. Yaz dönemi için çekilen Aşk Oyunu, izleyiciler tarafından tam puan alınca 2006'da sezon dizisine dönüşüverdi. 2006 yazında yeni albüm çalışmaları nedeniyle Yasemin Ergene ile başrolünü paylaştığı Aşk Oyunu dizisinden ayrıldı. Keremcem, 2007 Mart ayında Atv'de yayınlanan İki Yabancı adlı dizide de Dr.Cem Arifoğlu'nu canlandırdı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat