Kimse Bilmez Duygu (Zeynep Elçin) kimdir?

atv ekranlarının yeni dizisi Kimse Bilmez'in oyuncularını sizler için derledik. Kimse Bilmez Duygu kimdir? Gerçek adı nedir? İşte tüm merak edilenler..

Merve Mutlu Dorak
11 Haziran 2019 - 15:55
Yeni Bölüm

atv ekranlarının yeni dizisi Kimse Bilmez'in oyuncularını sizler için derledik. Kimse Bilmez Duygu kimdir? Gerçek adı nedir? 

Kimse Bilmez Duygu kimdir?

19-06/10/kimse-bilmez-duygu.png

Duygu eczacıdır. Acımasız bir mafya olan ve aslında Ali'nin kardeşi olan Pilot lakaplı Süleyman'ı seven güzel bir kızdır. 

Kimse Bilmez dizisinde Duygu karakterini Zeynep Elçin canlandırmaktadır. 

Zeynep Elçin kimdir?

19-06/10/zeynep-elcin-kimdir.jpg

16 Şubat 1990 İzmir doğumlu olan Zeynep Elçin, Zeynep Elçin, İzmir Başkent Akademi bünyesinde oyunculuk eğitimleri almış, sonrasında da Zafer Tunaya Kültür Merkezi'nde Tiyatro ve Oyunculuk üzerine eğitimlerini tamamlamıştır.

Zeynep Elçin profesyonel oyunculuk hayatına ilk kez, Kanal D ekranlarında yayınlanan Şeref Meselesi adlı dizi ile başladı. Daha sonra da Aşk ve Günah, Kaderimin Yazıldığı Gün, Göç Zamanı Rüzgarın Kalbi gibi dizilerde de rol aldı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat