Kimse Bilmez nerede çekiliyor?

Başarılı oyuncuların kadrosunda yer aldığı Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor? İşte merak edilenler...

Nurşah
11 Haziran 2019 - 17:10
Yeni Bölüm

atv ekranlarının ilgi uyandıran yeni dizisi Kimse Bilmez nerede çekiliyor? Başrollerinde Keremcem ve Özgü Kaya'nın yer aldığı dizi hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor!

19-06/10/kimse-bilmez-cekim-yeri.jpg

Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor?

atv ekranlarında bu akşam yepyeni bir yazlık dizi yayın hayatına başlıyor. Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri gibi sevilen isimleri bir araya getiren Kimse Bilmez'in çekim yeri de en az konusu kadar merak edildi!

Baba Yapım imzası taşıyan Kimse Bilmez dizisinin çekim yerinin İstanbul olduğu bilinmektedir. Fakat senaryonun gizliliği ve konunun gidişatının saklanması açısından dizinin çekim yeri özel olarak paylaşılmamıştır.

19-06/10/kimse-bilmez-nerede.jpg

Kimse Bilmez dizisinin konusu

İlk olarak Ali ve Sevda ismi ile duyurulan ve ardından isim değişikliğine gidilen Kimse Bilmez dizisinde Ali ve Sevda karakterlerinin hayatlarına tanık olacağız. Bir yıldız olma hayali ile yaşayan Sevda, kardeşinin Pilot lakaplı bir mafyanın eline geçtiğini öğrenmesi ile yıkılır. Kendisine aşık olan Uygar'dan yardım isteyen Sevda'nın hayatı beklenmedik bir yola girecektir.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat