Kimse Bilmez Sevda (Özgü Kaya) kimdir?

atv ekranlarının yeni dizisi Kimse Bilmez'in oyuncularını sizler için derledik. Kimse Bilmez Sevda kimdir? Gerçek adı nedir? İşte tüm merak edilenler..

Merve Mutlu Dorak
11 Haziran 2019 - 15:34
Yeni Bölüm

atv ekranlarının yeni dizisi Kimse Bilmez'in oyuncularını sizler için derledik. Kimse Bilmez Sevda kimdir? Gerçek adı nedir? 

Kimse Bilmez Sevda Eğilmez kimdir?

19-06/10/sevda-e.png

Sevda, ünlü olmayı isteyen deli dolu ve güzel bir kızdır. Kardeşinin, Pilot denen acımasız bir mafyanın eline düşmesi ve eğer para bulamazsa kardeşinin öleceğini öğrenmesi ile kendisine saplantılı şekilde aşık olan Uygar’ın eline düşer. Ondan kaçarken de şans eseri Ali'nin evine saklanan Sevda ile Ali arasında imkansız bir aşk başlar.. 

Kimse Bilmez dizisinde Sevda Eğilmez karakterini Özgü Kaya canlandırmaktadır. 

Özgü Kaya kimdir?

19-06/10/zgu-kaya.jpg

1996 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nde devam etmektedir. Adı Efsane dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Özgü Kaya, ikinci dizi projesinde başrol kapmayı başarmıştır.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat