Kimse Bilmez Süleyman (Burak Serdar Şanal) kimdir?

Kimse Bilmez dizisinde Süleyman (Pilot) karakterini canlandıran Burak Serdar Şanal kimdir? Merak edilenler...

Nurşah
11 Haziran 2019 - 16:04
Yeni Bölüm

Kimse Bilmez dizisinde Pilot lakaplı Süleyman karakteri ile izleyici karşısına çıkan Burak Serdar Şanal kimdir? Kaç yaşında, şimdiye kadar oynadığı diziler ve hakkında merak edilenler...

19-06/11/kimse-bilmez-pilot-suleyman.jpg

Kimse Bilmez Süleyman kimdir?

Dram temalı yeni dizide Süleyman karakterinin lakabı Pilot'tur. Oldukça acımasız bir duruş sergilese de aslında oldukça merhametli bir kişiliğe sahiptir. İlkelerinden asla taviz vermeyen Pilot lakaplı bu karakter Burak Serdar Şanal tarafından canlandırılıyor...

19-06/11/kimse-bilmez-suleyman.jpg

Burak Serdar Şanal kimdir?

28 Ağustos 1988 tarihinde dünyaya gelen oyuncu an itibarıyla 31 yaşındadır. Maltepe Üniversitesinde drama kulübünde eğitim almıştır. 2008 senesinden itibaren televizyon ekranlarında etkin bir şekilde oyunculuk yapmaktadır. Günümüze dek pek çok dizi projesinde kendisini göstermiştir. Arka Sokaklar, Yeşil Deniz, Küçük Kadınlar rol aldığı projeler arasında yer almaktadır.

19-06/11/kimse-bilmez-burak-serdar-sanal.jpg 

Burak Serdar Şanal dizileri

-Bahar Dalları
-Peri Masalı
-Küçük Kadınlar
-Avrupa Avrupa
-Arka Sokaklar
-Dinle Sevgili
-Yeşil Deniz
-Rüzgarın Kalbi
-İkisini de Sevdim
-Kimse Bilmez

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat