Kocaman Ailem Ahmet (Cihan Kurtaran) kimdir?

Yönetmen koltuğunda Hakan İnan'ın yer aldığı Atv ekranlarının merak edilen dizisi çok yakında izleyici karşısına çıkacak. Kocaman Ailem Ahmet (Cihan Kurtaran) kimdir?

Nurşah
29 Mayıs 2018 - 11:57
Kültür Sanat

Hulusi'nin hiç ummadığı bir anda üç tane çocuğu olduğunu öğrenmesi ile değişen hayatını anlatan dizinin kadrosunda oldukça yetenekli oyuncular da yer alıyor. Kocaman Ailem Ahmet (Cihan Kurtaran) kimdir?

 18-05/29/kocaman-ailem-ahmet.jpg

Kocaman Ailem Ahmet

Annesi ne kadar üstüne düşüyor, ne kadar seviyorsa, Ahmet de annesine aynı hisleri besliyordur. Sadece bu duygularını gösteremiyordur çünkü duygusal zekası biraz düşüktür. Ama Allah duygusal kısımdan aldıklarını analitik kısma vermiş olsa gerek ki; Ahmet tam bir dâhidir. Az ama öz konuşur. Titiz, düzenli ve sorgulayıcıdır. Bildiğin ana kuzusudur, öyle ki annesinden rıza almadan su bile içemez. Sonuçta her şeyin en iyisini annesi biliyordur. Kocaman Ailem dizisinde Ahmet karakteri Cihan Kurtaran tarafından canlandırılmaktadır.

 18-05/29/kocaman-ailem-ahmet-cihan-kurtaran.jpg

Cihan Kurtaran kimdir?

27 Ocak 1985 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2004 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Bölümü'nü kazanmasının ardından, bir yıllık yabancı dil hazırlık eğitimini tamamlayıp, konservatuvar eğitimine başlamıştır.

Eğitimine devam ettiği, 2006 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ile yolu kesişmiş, aynı yıl Ali Taygun'un yönettiği "Leyla ile Mecnun" oyununda yer almıştır. Daha sonraki yıllarda Kenan Işık'ın yönettiği "Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz" ve Engin Alkan'ın yönettiği "İstanbul Efendisi" gibi oyunlarda müzisyenlik ve oyunculuk yapmaya başlayan Kurtaran, halen İ.B.B. Şehir Tiyatroları'nda müzisyen ve oyuncu olarak görev yapmaktadır.

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat