Kocaman Ailem Demir (Aksel Bonfil) kimdir?

Atv ekranlarının yeni dizisi Kocaman Ailem Demir (Aksel Bonfil) kimdir? Karakteri canlandıran oyuncu hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor...

Nurşah
28 Mayıs 2018 - 19:59
Kültür Sanat

Başrollerinde Levent Ülgen, Aksel Bonfil, Emre Karayel ve Çağla Demir gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Atv ekranlarının yeni dizisi yaz akşamlarında bizlere sıcacık bir aile ortamı sunmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen dizinin kadrosunda oldukça başarılı isimler yer alıyor. Kocaman Ailem Demir (Aksel Bonfil) kimdir?

 

 18-05/28/kocaman-ailem-demir.png

Kocaman Ailem Demir kimdir?

"Şampiyon" diye de bilinen Demir, bir zamanlar ringlerde fırtınalar estirmiştir. Fakat sakatlanınca kariyerini bırakmak zorunda kalmış, kurumsal hayata dönmüştür. İdealist, dürüst son derece güvenilir olan genç adam bu özellikleri yüzünden Hulusi'nin sağ kolu olmuştur. Aralarında patron-çalışan ilişkisinin ötesinde baba-oğul bağı vardır. Hulusi'yi babası olsa bu kadar sever. Güçlü, kararlı, ne istediğini bilen Demir'in tek zaafı tabii ki Elif'tir. Kocaman Ailem Demir karakteri Aksel Bonfil tarafından canlandırılmaktadır...

 

 18-05/28/aksel-bonfil-kimdir.Jpeg

Aksel Bonfil kimdir?

1989 doğumlu Aksel Bonfil, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Oyuncu, yönetmen ve yazar olan Aksel Bonfil, Adana Altın Koza Ödülü'nü kazanmıştır.
Söz, Kiraz Mevsimi, Güneşi Beklerken gibi sevilen dizilerin senaryo ekibinde yer alan Aksel Bonfil bir yandan da çeşitli dizi ve sinema projelerinde oyuncu olarak kendisini göstermiştir.

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat