Kocaman Ailem oyuncuları ve konusu belli oldu! Atv'nin yeni dizisi ne zaman başlayacak?

Atv'den yeni bir dizi müjdesi daha geldi! Önümüzdeki günlerde izleyicilerle buluşması planlanan Kocaman Ailem oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Konusu ne olacak? Dizi hakkında merak edilen detaylar haberimizde yer almaktadır... Merakla beklenen dizinin yayın tarihi belli oldu!

Nurşah
17 Nisan 2018 - 17:24
Kültür Sanat

Sıcacık aile bağları ile içimizi ısıtacak dizilere hasret kaldığımız bu günlerde Atv yeni projesi ile derdimize derman olacak gibi görünüyor! Oyuncu kadrosu netleşen ve ilk okuma provalarına da başlayan Kocaman Ailem dizisi hakkında merak edilen detayları sizler için derledik!

18-04/17/kocaman-ailem-kadro-konusu.jpg

Kocaman Ailem konu

Hayatın karşımıza çıkardığı tüm kötülüklere rağman ayakta durabilmeyi ve bir aile olmanın değerini fark etmemizi sağlayacak olan Kocaman Ailem dizisi içimizi ısıtacak konusu ile ekranlara gelecek!

Hulusi (Levent Ülgen) sucuk ve pastırma fabrikaları olan bir adamdır. Günün birinde geçirdiği bir kaza ile ölümün ucuna gelir ve bu deneyiminin ardından hayatını sorgulamaya başlar. Geçmişi ile bir hesaplaşma içine giren Hulusi, önceki yıllarda kalbini kırdığı kadınları bulması için oğlu yerine koyduğu Demir'e (Aksel Bonfil) görev verir. Fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez çünkü üç kadından da üç ayrı çocuğu vardır!

18-04/17/kocaman-ailem-oyunculari-1523974535.jpg

Kocaman Ailem oyuncuları

Yönetmen koltuğunda Hakan İnan'ın oturduğu Kocaman Ailem dizisinin başrollerinde Levent Ülgen, Emre Karayel, Çağla Demir ve Aksel Bonfil'i izleyeceğiz. Bu başrollere Buse Arslan Akdeniz, Zeynep Gülmez, Berkay Tulumbacı, Özlem Türkad, Necmi Yapıcı, Cihan Kurtaran, Zuhal Yalçın, Gülçin Hatıhan, Erman Okay, Çiğdem Aygün gibi yetenekli isimler eşlik edecek...

Kocaman Ailem ne zaman başlıyor?

İlk okuma provalarını geçtiğimiz günlerde gerçekleştiren ve kadrosu ile bir araya gelen Kocaman Ailem dizisinin ne zaman başlayacağına dair henüz net bir bilgi elimize ulaşmadı. Fakat dizinin en kısa sürede ekranlarda olacağını düşünüyoruz. Yayın tarihi ile ilgili haberler ulaştığınzda ilk olarak sizlerle paylaşacağız...

güncelleme: Atv ekranlarının merakla beklenen dizisi Kocaman Ailem 31 Mayıs Perşembe günü saat 21.00'de izleyicileri ile buluşacak!

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat