Kocaman Ailem reyting sonuçları!

Atv ekranlarında yayın hayatına başlayan Kocaman Ailem reyting sonuçları sayfası! Bölüm bölüm güncellenecektir...

Nurşah
01 Haziran 2018 - 11:27
Reyting

Hakan İnan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Atv ekranlarının yeni dizisi dün akşam ilk bölümü ile izleyicilerine merhaba dedi. Kocaman Ailem 1. bölüm reyting sonuçları nasıl geldi? Yeni bölümler yayınlandıkça sayfa güncellenecektir...

 

Kocaman Ailem reyting sonuçları

Başrollerinde Levent Ülgen, Emre Karayel, Çağla Demir ve Aksel Bonfil'in yer aldığı perşembe akşamlarının yeni dizisi dün akşam yeni bölümü ile ekranlardaydı. Yayın gününde oldukça dişli rakipler ile mücadele etmek zorunda kalan Kocaman Ailem kaçıncı oldu?

Kocaman Ailem 31 Mayıs reytingleri (Total)

18-06/01/kocaman-ailem-1-bolum-reyting.jpg

Kocaman Ailem dizisi yayınlandığı ilk bölümü ile total grubu reyting listesinde 15. sıraya yerleşti...

Kocaman Ailem 1. bölüm AB grubu reytingleri

18-06/01/kocaman-ailem-ilk-bolum-reyting.jpg

Atv'nin yeni dizisi AB grubu reytinglerinde ise 5 sıra yükselerek onunculuk koltuğuna yerleşti... Kocaman Ailem 2. bölümü ile 7 Haziran Perşembe günü Atv'de!

Kocaman Ailem 2. bölüm reyting sonuçları

Atv ekranlarında 7 Haziran Perşembe günü 2. bölümü ile ekrana gelen Kocaman Ailem reyting sonuçları elimize ulaştı. Sevilen dizi total grubu reyting listesinde yirmi sekizinci sıraya yerleşti. AB grubunda ise perşembe gününün yirmi dokuzuncu programı oldu ve yayın gününü noktaladı!

Kocaman Ailem 3. bölüm reytin sonuçları

18-06/22/kocaman-ailem-3-bolum-reyting.jpg

İlk iki bölümü ile istediği başarıyı elde edemeyen dizi, 21 Haziran 2018 tarihinde yayınlanan 3. bölümü ile ekranlardaydı. Kocaman Ailem 3. bölüm reyting sonuçları listesinde total grubunun sekizinci AB grubunun ise onuncu programı oldu ve büyük bir sıçrayış gerçekleştirdi...

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları