Kocaman Ailem Şinasi (Emre Karayel) kimdir?

Kocaman Ailem dizisinde Şinasi karakterini canlandıran Emre Karayel hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor...

Nurşah
25 Mayıs 2018 - 17:54
Kültür Sanat

Atv ekranlarının önümüzdeki perşembe günü yayın hayatına başlayacak aile komedisinde yer alan karakterler şimdiden merak edilmeye başlandı bile. Daha önce de pek çok başarılı yapımda izlediğimiz Emre Karayel de dizinin kadrosunda yer alıyor... Kocaman Ailem Şinasi (Emre Karayel) kimdir?

18-05/25/kocaman-ailem-sinasi-1527259567.jpg

Kocaman Ailem Şinasi

Hulusi'nin tek kardeşi olan Şinasi, abisi ve karısı ile çiftlikte yaşamaktadır. Hayata hep pozitif taraflarından bakar, öyle ki ne abisinin cimriliği, ne karısının şirretliği, onları çok sevmesine engel olmaz. İsteseler her ikisi için de canını verir.

Saf kalpli, itikatı güçlü, aza tamah eden, büyük hırsları olmayan yani abisinin neredeyse zıttı bir adamdır. Hayattaki en büyük hırsı abisinin onunla gurur duymasını, karısının ise onu takdir etmesini sağlayabilmektir. Bu hırs onun başına çeşitli işler açacaktır. Kocaman Ailem dizisinde Şinasi karakteri Emre Karayel tarafından canlandırılmaktadır...

18-05/25/kocaman-ailem-sinasi-emre-karayel.jpg

Emre Karayel kimdir?

18 Ekim 1972 Kadirli doğumludur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nü bitirmiştir. Mezuniyetinin ardından TRT'de çalışmış, sunuculuk yapmış ve çocuk programları hazırlamıştır. 
TRT ekranlarında 2000 senesinde yayın hayatına başlayan Ablam Böyle İstedi adlı proje ile ekranlarda tanınmıştır. 1 Kadın 1 Erkek adlı sitcom dizisinde Demet Evgar ile paylaştığı başrol oyunculuğunun ardından izleyicilerden büyük bir beğeni toplayan Emre Karayel, günümüze gelene dek pek çok proje ile adını duyumuştur.

18-05/25/kocaman-ailem-emre-karayel.Jpeg

Rol aldığı diziler
-Bizim Evin Halleri
-Kuzenlerim (Metin)
-Bir İstanbul Masalı (Zekeriya)
-Ablam Böyle İstedi (Murat)
-Sayın Bakanım
-Kırık Kalpler Durağı (Hakan)
-Körfez Ateşi
-Gümüş (Engin)
-Mahşer
-Tutsak
-1 Erkek 1 Kadın (Ozan)
-Canım Ailem
-Paramparça Aşklar (Orhan)
-Arkadaşlar İyidir

 

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat