resim yok
24 Kasım 2011 - 00:00

 

Fatih Ürek’le Sahrap Soysal’ın sunduğu ‘8 Numarada Şenlik Var’ programına Mehmet Ali Erbil’le konuk olan Seda Sayan, bomba üzerine bomba patlattı
 
- Seda Sayan’ın ilk bombası, Mehmet Ali Erbil’in ‘Çarkıfelek’te hostesliğini  yapan Irmak Atuk’la evleneceğini açıklaması oldu. 
 
- Şarkıcı, canlı yayında “Mehmet Ali’yle Irmak Atuk evlenecek. Bu konuda çok ciddi. Irmak iyi bir kız. Mehmet Ali, Irmak’ın yanında huzur buluyor” dedi. Erbil, bu ifşaata doğrudan yanıt vermedi ama söyledikleri Sayan’ı doğrular nitelikteydi. 
 
- Şovmen, “Yeniden evlenecek misiniz?” sorusunu bakın nasıl cevapladı: “İki sene evlenmeden zor durdum zaten. Son ikisini Seda evlendirdi. Bu üç olacak. Bu son olacak, son olmazsa sonum olur.”
 
- İkinci bombada sıra. Şarkıcı, “Bir sevgili adayım var. Nişan ya da evlilik olmazsa evden içeriye sokmam” diyerek 7’nci kez nikah masasına oturabileceğinin sinyalini verdi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat