Maske Kimsin Sen İskelet Kim? Maskesi Açıldı mı?

Maske Kimsin Sen İskelet kostümünde yer alan ünlü isim kim belli oldu mu? İşte Maske Kimsin Sen İskelet kostümü için açıklanan yeni ipuçları ve tahminler.

Oğulcan Özsezgi
09 Ocak 2022 - 21:54
Kültür Sanat

Maske Kimsin Sen’in bugün yayınlanan bölümünde de yine ünlü isimler kostümleriyle iddialı performanslar sergiledi. Performansı ile çok konuşulan İskelet ise bu hafta Tavus Kuşu ile karşı karşıya geldi. Tavus Kuşu için yeni verilen ipuçlarını sizlerle paylaşmış ve yeni tahminlere yer vermiştik. Şimdi ise Maske Kimsin Sen İskelet kim? İskelet için yeni paylaşılan tahminlerde kimler var? Bu konuda detayları vereceğiz.

Maske Kimsin Sen İskelet Kim?

Her zaman olduğu gibi performans sırasında ya da performansın hemen sonrasında kostümün içerisinde hangi ünlü ismin yer aldığını bilmek mümkün değil. Kostümün içerisinde yer alan ünlü isimler sır gibi saklanıyor. Sadece ipuçlarıyla tüyolar veriliyor ve ünlü jüri üyeleri tahminlerde bulunuyor.

Kostümün içerisinde yer alan ismin kim olduğunu kesin olarak bilmek için ise o ünlü ismin elenmesi gerekiyor. Ancak elendikten sonra maskeler çıkıyor. Haliyle şu an için İskelet kim tam olarak ortaya çıkmış değil.

Fakat İskelet kostümlü ünlü eleme potasına kaldı. Eğer elenecek olursa, o zaman kesin olarak maskenin arkasında yer alan ünlü ismi göreceğiz ve ona göre de yazımızı güncelleyeceğiz.

22-01/09/maske-kimsin-sen-iskelet.jpg

Şimdilik verilen ipuçlarını ve tahminleri paylaşalım. Maske Kimsin Sen İskelet için bu hafta verilen ipucu bir yüzük oldu. İskelet bu ipucu için “En az bir kere ekranlarda yüzüğü taktığını” söyledi.

Ünlü isimlerin tahminlerine gelince, bu hafta iskelet için yapılan tahminler Feyyaz Şerifoğlu, Murat Boz, İsmail Hacıoğlu ve Kubilay Tunçer oldu. Belirttiğimiz gibi İskelet kostümlü ünlü isim eleme potasına girmiş durumda.

Bu nedenle elenme ihtimali de var. Elenecek olursa ünlü isim kim öğreneceği ve buna göre yazımızı güncelleyeceğiz.

Güncelleme: Elenen isim İskelet kostümlü ünlü oldu. Maskenin altındaki isim ise Keremcem oldu. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat