Maske Kimsin Sen Tavus Kuşu Kim? Ortaya Çıktı mı?

Maske Kimsin Sen Tavus Kuşu Kim belli oldu mu? Bu hafta Maske Kimsin Sen Tavus Kuşu için yeni ipuçları da geldi. İşte jüri üyelerinin tahminleri ve yeni ipuçları.

Oğulcan Özsezgi
09 Ocak 2022 - 21:35
Kültür Sanat

Maske Kimsin Sen’in yeni bölümde de yine ünlü isimler iddialı performanslar gösterdi. Performansı çok beğenilen kostümlerden birisi de Tavus Kuşu oldu. Bir hayli iddialı performans sergileyen ünlü ismin kim olduğu ise daha çok merak edilmeye başlandı. Her hafta dikkat çeken ünlü isim için yeni ipuçları da ortaya çıktı. Peki Maske Kimsin Sen Tavus Kuşu kim? Bu hafta hangi ipuçları verildi?

Maske Kimsin Sen Tavus Kuşu Kim? İşte Yeni İpuçları

Yine iddialı bir performans gösteren karakterin, bu hafta getirdiği nesne ipucu ise lambalı radyo oldu. Eski bir radyo ile ipucu sunan ünlü isim, ipucu sözünde ise “Her zaman radyo dinlemeyi çok sevdim” cümlesini kullandı.

Ünlü ismin bu ipuçları sonrasında jüri üyelerinden da farklı tahminler geldi. Jüri üyelerinin tahminleri Onur Buldu, Çağlar Çorumlu, Sinan Engin, Fatih Kısaparmak oldu.

Fakat tahminlerin doğru olup olmadığını yine bilmek mümkün değil. Diğer içeriklerimizde de belirttiğimiz gibi, yarışmada yer alan ünlü isimlerin kim oldukları son aşamada açıklanıyor.

22-01/09/maske-kimsin-sen-tavus-kusu-kim.jpg

Şöyle ki kostüm giyen ünlü isim oylama sonucunda en az oyu alır ve performansı beğenilmezse bu durumda eleniyor. Elendiği zaman ünlü isim kostümde maskesini açıyor ve sonuç olarak kostümü giyen ismin kim olduğunu da öğrenmiş oluyoruz.

Bu haftaya kadar Gözcü ve Gladyatör kostümlerinin elendiğini ve ünlü isimlerin ortaya çıktığını gördük. Gözcü kostümünü giyen isim Ümit Karan olmuştu. Gladyatör kostümünü giyen isim ise ünlü şef Hazer Amani olmuştu. Bu hafta kimin ortaya çıkacağı ise henüz belli değil. Maske Kimsin Sen Tavus Kuşu kim bu hafta belli olur mu şu an için onu da bilemiyoruz.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat