Masum Değiliz devam ediyor! Atv ekranlarının yeni dizisi hakkında...

Yayınlanan 2. bölümün ardından Atv ekranlarından kaldırılan Masum Değiliz devam ediyor!

Nurşah
30 Haziran 2018 - 13:51
Yeni Bölüm

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ushan Çakır ve Aras Aydın'ın yer aldığı Masum Değiliz 31 Mart 2018 tarihinde ilk bölümü ile ekrana gelmiş ve yayınlanan 2. bölümün ardından aniden akıştan kaldırılmıştı. Final bölümü bile yapmadan yayından kaldırılan Masum Değiliz devam ediyor!

18-06/30/masum-degiliz-devam.jpg

Masum Değiliz Atv ekranlarında devam edecek!

7 Nisan 2018 tarihinde yayınlanan 2. bölümü ile total grubunda otuzuncu sıraya yerleşen dizi, final bölümü bile yapmadan apar topar Atv ekranlarından kaldırılmıştı. Dizinin yaz aylarında yayınlanmak üzere rafa kaldırıldığı da söylentiler arasındaydı. Nitekim öyle de oldu! 

Oldukça farklı konusu ile ekrana gelen Masum Değiliz, ekranlardaki şansını bir daha deneyecek. Dizinin 6 stok bölümünün bulunduğu söyleniyor. Yayınlandığı dönemde rakibi olan diziler arasından sıyrılamayan dizi 4 Temmuz Çarşamba günü ekrana gelecek olan özel bölümünün ardından kaldığı yerden yayınlanmaya devam edecek gibi görünüyor.

18-06/30/masum-degiliz-uraz.jpg

Başrolde yer alan Uraz Kaygılaroğlu aynı zamanda TRT 1 ekranlarında Temmuz ayında yayın hayatına başlayacak olan Ege'nin Hamsisi adlı dizide de yer alıyor. Bu durumun dizinin reytinglerine ne gibi bir etkisi olacağını ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz...

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat