Masum Değiliz ne zaman hangi kanalda başlıyor? Konusu ne?

Herkesi Kandırabilirsiniz Ama Vicdanınızı Asla sloganı ile adını duyuran Masum Değiliz dizisi çok yakında ekranlarda olacak. Masum Değiliz ne zaman başlayacak? Konusu ne olacak?

Nurşah
21 Mart 2018 - 14:47
Yeni Bölüm

Yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu'nun üstlendiği Masum Değiliz'in ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. İzleyiciler Masum Değiliz ne zaman başlayacak sorusunu sormaya başladılar bile. Dizi hakkında merak edilen detaylar haberimizde...

Masum Değiliz hangi kanalda yayınlanacak?

2018'de yayın hayatına başlayacak olan dizilerden biri olan Masum Değiliz izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor. ATV tarafından yayınlanacak olan dizi, diziseverler tarafından oldukça merak ediliyor. 

18-03/21/masum-degiliz-ne-zaman.jpg

Masum Değiliz ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan tanıtım filmi ile dikkatleri üzerine toplayan dizinin ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. ATV tarafından yapılan açıklamalara göre Masum Değiliz 31 Mart 2018 Cumartesi akşamı yayına girecek.

Masum Değiliz dizisinin konusu ne?

Dizide liseden beri arkadaş olan Mert (Uraz Kaygılaroğlu) Emir (Aras Aydın) ve Volkan'ın (Ushan Çakır) yaşadıkları anlatılıyor.

Mert'in Ceyda (Oya Unustası) ile nişanlanacağı gün birtakım olaylar yaşanır ve arkadaş grubu bu olaylar sonucunda bazı yükümlülükler edinir. Mert'in en mutlu gününde olanlar aslında tüm grubun hayatını değiştirecek ve her birine farklı sorumluluklar yükleyecektir. Genç yaşta ağır bir yükün altına giren ve hayatları bir anda sırlarla dolan arkadaşların başına neler gelecektir?

18-03/21/masum-degiliz-ne-zaman-yayinlanacak.jpg

Masum Değiliz oyuncuları kimler?

 ATV'nin merakla beklenen dizisinin başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ushan Çakır, Aras Aydın, Oya Unustası, Damla Sönmez yer alıyor. Kadrosu oldukça genç ve yetenekli oyunculardan oluşan Masum Değiliz'in ilk bölümü merakla bekleniyor.

İLGİLİ İÇERİK

Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

18-03/21/uraz-kaygilaroglu.jpg

30 haziran 1987 İstanbul Kadıköy doğumlu. Aslen Balıkesirlidir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Ailesine çok düşkün olan Uraz Kaygılaroğlu mizahtan çok hoşlanıyor. Show Tv'de yayınlanan Pis Yedili dizisinde ismini duyuran yetenekli oyuncu Melis İşiten ile evlidir.

Ushan Çakır kimdir?

18-03/21/ushan-cakir-kimdir.jpg

23 Mayıs 1984 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. İstanbul Devlet Konservatuvarı mezunudur.  2005 senesinden itibaren çeşitli dizi ve sinema filmlerinde yer alan Ushan Çakır'ın yer aldığı ilk yapım Belalı Baldız isimli televizyon dizisidir. Aynı zamanda tiyatro sahnelerinde de boy göstermiştir.

Aras Aydın kimdir?

18-03/21/aras-aydin-kimdir.jpeg

2 Temmuz 1989 tarihinde doğmuştur.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan yakışıklı oyuncu ilk olarak Öğretmen Kemal adlı dizide oynamıştır. Sonraki dönemlerde ise Fox Tv'de yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisinde Emre karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Eğer oyuncu olmasaydı müzisyen olmak istediğini belirten Aras Aydın davul, gitar ve piyano olmak üzere 3 farklı enstüman çalabilmektedir.

Masum Değiliz 1. bölüm fragmanı

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat