Mavi Sürgün dizisi ne zaman başlayacak? Oyuncuları kimler?

O3 Medya’nın Güney Amerika için çekeceği “Mavi Sürgün” dizisinden ilk detaylar geldi! Mavi Sürgün dizisinin oyuncuları kimler? Mavi Sürgün dizisinin konusu ne?

Gülcan Tarımoğlu
13 Ekim 2022 - 14:44
Kültür Sanat

"Mavi Sürgün" dizisinin kadrosuna yeni oyuncular katıldı.O3 Medya’nın Güney Amerika için çekeceği “Mavi Sürgün” dizisi yakında sete çıkacak. Nezaket Coşkun’un yöneteceği diziyi Murat Dişli yazıyor. Marmaris’te çekilecek olan dizide Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak başlıca rolleri paylaşacak. Dizinin kadrosuna ödüllü oyuncu Ruhi Sarı da katıldı.

Ruhi Sarı dizide Selimiye’nin hatırı sayılır zenginlerinden Şükrü karakterine hayat verecek. Dizide ayrıca Bülent Şakrak ve Gökşen Ateş de rol alacak.

Önce Güney Amerika’da daha sonra da Türkiye’de yayınlanacak O3 Medyanın Mavi Sürgün dizisinin toplamda 26 bölüm çekilmesi planlanıyor.

Mavi Sürgün dizisi oyuncuları kimler?

22-10/13/caner_cindoruk.jpg

Caner Cindoruk (Oğuz) kimdir?

Mavi Sürgün oyuncuları arasında yer alacak olan son olarak Kadın ve Sadakatsiz dizilerinde yer alan Caner Cindoruk 1980 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Çukurova Üniversitesinde işletme mezunu olan Caner Cindoruk’ın özellikle Hanımın Çiftliği, Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Aramızda Kalsın dizileri ile çok sevilmiştir. 185 cm boyunda ve 74 kilo ağırlığında olan Caner Cindoruk 42 yaşındadır. Son dönemde ismi Cansu Dere ile birlikte anılan Caner Cindoruk’un açıklanan bir sevgilisi yoktur; ayrıca resmi bir evlilik yapmamıştır.

Mavi Sürgün dizisinde işinde oldukça başarılı olan bir Sat komandosunu oynayacak olan Caner Cindoruk Oğuz karakterini canlandıracak. Eşi Ayda'yı kaybeden Oğuz mesleğindeki bazı çıkmaz olayların sonucunda çocuklarıyla Marmaris’e taşınır. Oğuz denizde vakit geçirirken Defne'yi kurtarır. Defne Kıbrıs’ta otelde eğlence müdürü olarak görev almaktadır. Defnenin hayatı Oğuz'u etkiler ve tüm düzenini yıkar. 

22-10/13/0x0-1627652072836.jpg

Damla Sönmez (Defne) kimdir?

Damla Sönmez, Mavi Sürgün oyuncu kadrosunda kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak ve dizide Caner Cindoruk ile partner olacak. Son olarak final yapan Aziz dizisinde yer alan Damla Sönmez 1987 İstanbul doğumludur ve 35 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesinde keman eğitimi alan Damla Sönmez, Emret Komutanım dizisi ile tanınmaya başlamış daha sonra Güllerin Savaşı dizisi ile yıldız olmuştur. Çukur, ve Masum Değiliz başrolde yer aldığı dizilerdendir.

Mavi Sürgün dizisinin ana karakterlerinden biri de Defne'dir. Defne Kıbrıs’da işletilen bir otelin eğlence işlerinden sorumlu müdür konumunda yer almaktadır. Bir gün denizde başı dertteyken karşısına oğuz gelir ve hayatını kurtarır. Oğuz'la Defne çok iyi anlaşacaklardır. Ancak Defne'nin peşinde ise takıntılı karakter Kürşat vardır. Kürşat karanlıkların adamı olarak adlandırılmaktadır.

22-10/13/img-4417.jpg

Serkan Altunorak (Kürşat) kimdir?

Son olarak Netflix’in Zeytin Ağacı dizisinde yer alan Serkan Altunorak 24 Aralık 1976 Ankara doğumludur ve 46 yaşının içindedir. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Serkan Altınorak Muhteşem Yüzyıl, Evli ve Öfkeli ve Cesur ve Güzel gibi dizilerde yer almıştır. Serkan Altınorak 1.77 boyunda ve 73 kg ağırlığındadır. Bir dönem Tuba Büyüküstün ile sevgili olan Serkan Altınorak bekardır.

22-10/13/3214451_414x414.jpg

Ruhi Sarı (Şükrü) kimdir?

Ruhi Sarı 18 Mayıs 1972 Trabzon doğumludur ve 50 yaşının içindedir. Selçuk Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Ruhi Sarı son dönemde Kusursuz Kiracı, Kulüp, Âkif ve Gönül Dapğı dizilerinde yer almıştır. 

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat