Müge Anlı Aleyna Çakır'ın adli tıp raporunun ardından açıklama yaptı!

Aleyna Çakır'ın adli tıp raporuna Müge Anlı yorumu geldi.

Merve Mutlu
08 Ocak 2021 - 14:25
Gündem

atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu olan Müge Anlı, bir süre önce şüpheli ölümü ile çok konuşulan Aleyna Çakır'ın dosyasını ele almış ancak bir süre sonra dosyayı kapatmıştı. Çakır'ın katil zanlısı Ümit Can Uygun tarafından alenen tehdit edilen Müge Anlı ve ekibi bu konu hakkında neden araştırma yapmadıklarını açıkladı. 

21-01/08/muge-anli-aleyna-cakir.png

21 yaşındaki Aleyna Çakır'ın ölüm sebebinin ortaya çıkmasının ardından Müge Anlı'dan açıklama geldi. Ankara Keçiören'de asılı halde bulunan ve intihar ettiği iddia edilse de cinayet şüphesi daha kuvvetli olan Çakır'ın adli tıp raporunun çıkması ile birlikte ölüm nedeni de ortaya çıktı. Rapora göre bornoz kuşağıyla asılma sebebiyle öldüğü kesinleşen Aleyna Çakır hakkında, Müge Anlı bir açıklama yaptı.

Müge Anlı Aleyna Çakır'ın adli tıp raporunun ardından açıklama yaptı!

21-01/08/aleyna.png

Uygun tarafından tehdit edildiği bilinen Müge Anlı bugünkü programında şunları söyledi:

"Adli tıp raporu çıktı. Herkes 'beklenen rapor' diye servis etti. Ama benim beklediğim bir rapor değildi. Aslında bu konuyu işleyip işlememe konusunda çok düşündüm. Dün gecede en azından haberini yapıp raporu adli tıp raporunu hocalarımız incelesin istedim. Bu konu bana şunu hissettiriyor; puzzle çözmeye meraklıyım, 1500'lük olanları vardır ve günlerce uğraşırsın onun için. Sonra benim köpeğim gelip onun iki parçasını alır yer. Puzzle tamamlanmayacak bilirsin ve kutuya koyup kaldırsın. Bu olayda da öyle hissediyorum. Bu yüzden de bu konuyu gündeme getirmeyi düşünmüyorum.

Bu olayda birçok kişi bildiğini anlattı ama daha sonra yaşananlardan sonra o insanlar yok oldu. Telefonlarını değiştirdiler. Burada anlatılanların ne kadarı dosyada. Benim elimdeki ifadeler ne kadar nerelerde çok merak ediyorum. Adli tıp raporunda annenin ve arkadaşlarının söylediği yüzdeki çöküklük nerede? Tek soru soruyorum... Bir gariplik var yani... Demek ki birileri doğru söylemiyor. DNA örneği var sperm örneği var. Ümitcan'a da sesleniyorum. O gece sen gitmedinse kim gitti? Onu söyle.."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat