Müge Anlı yaz sezonunda yeni bir yarışma programı sunacak!

Televizyon ekranlarının vazgeçilmez yüzlerinden biri olan Müge Anlı farklı bir programla ekranlarda olacak.

Merve Mutlu
18 Haziran 2019 - 13:17
Magazin

atv ekranlarında yıllardır yayınlanan, büyük bir ilgi ile izlenen ve birçok adli vakanın çözüme ulaşmasında emniyet güçleri ile başarılı bir ortak çalışma yürüten Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, bu kez bambaşka bir formatla ekranlarda olacak. 

19-06/18/mge-anli.jpg

12 yıldır atv ekranlarında başarılı bir sunum ile program yürüten Anlı, kendi programının cuma günü sezon finali yapması ile birlikte yine atv ekranlarında yayınlanacak olan bir programın sunuculuğunu üstlenecek. Araştırmacı gazeteci kimliği ile dikkatleri çeken Anlı, yaz sezonunda bu kez para kazandıran bir yarışma ile izleyici karşısına geçecek. 

Müge Anlı hangi programı sunacak?

19-06/18/guven-bana.png

Yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında akıl almaz cinayet olaylarını ve kayıp vakalarını ülke gündemine başarıyla taşıyan Anlı, daha önce Tamer Karadağlı'nın sunuculuğunu yaptığı Güven Bana adlı yarışma programını sunacak. 

Sosyal medyada gündem olan bu yeni proje üzerine Anlı, cumartesi ve pazar günü çekimlerin yapılmaya başlandığını dile getirirken, henüz yayın gün ve saatinin belli olmadığını belirtti.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat