Merve Mutlu
17 Aralık 2020 - 17:23
Viral

atv ekranlarında yayınlanan ve oldukça ilgi göre Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı'nın, şüpheli bir şekilde ölen Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan'a dava açtığı ortaya çıktı. 1 liralık tazminat davası açan Anlı'nın bu hareketi sosyal medyada yoğun eleştirilere neden oldu. 

20-12/17/muge-anli.png

Giresun’un Eynesil ilçesinde şüpheli şekilde hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan'ın davası Müge Anlı'nın programında da gündeme gelmiş, bir sürenin ardından Anlı aniden dosyayı kapatma kararı almıştı. Bu karar eleştirilirken akıllara gelen telefonla yöneltilen baskı sonucu davanın kapatıldığı iddiası olmuştu. Acılı babanın davanın peşini bırakmaması ise farklı iddialara neden oldu.

Müge Anlı'dan Rabia Naz'ın Şaban Vatan'a 1 liralık dava açtı!

20-12/17/aban.png

Şaban Vatan, ATV’de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı’nın kendisine manevi tazminat davası açtığını duyurdu. Müge Anlı'nın Şaban Vatan'a 1 liralık dava açtığı öğrenildi. Acılı baba Şaban Vatan sosyal medya hesabından davayla ilgili bir açıklama yaptı. Kendisine açılan dava ile ilgili e-devlet dökümanının ekran görüntüsünü paylaşan Şaban Vatan şu açıklamayı yaptı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat