Mutlu Ol Yeter dizisinin kadrosu belli oldu

ATV'nin merakla beklenen dizisi Mutlu Ol Yeter'in oyuncu kadrosu ve hikayesi belli oldu

resim yok
10 Mart 2015 - 11:07
İptal - Onay

Başrollerini Ali Atay, Aslı Enver, Ertan Saban, Öner Erkan ve Fırat Albayram'ın paylaştığı yapımın diğer oyuncuları ve canlandıracağı roller de belli oldu. Buna göre dizinin tam oyuncu kadrosu şöyle:

 

 

Ali Atay (Can)

Aslı Enver (Zeynep)

Ertan Saban (Babür)

Öner Erkan (Güneş)

Fırat Albayram (Devrem)

Ayten Uncuoğlu (Azize Afife)

Sait Genay (Ziver)

Tülay Bursa (Şerife)

Bülent Seyran (Kamer)

Efe Tuncer (Vefa)

Nil Günal (Nurten)

Seda Türkmen (Ayşe)

 

 

 

 

Dizinin hikayesi ise şöyle:

“Hikayemiz İstanbul'un “bir” mahallesinde geçmektedir. Hepimizin bildiği ve sevdiği o mahalle sıcaklığında, birbirini seven komşuların olduğu, küçük esnafı, eşrafı ve orada doğup büyümüş fertleriyle dolu bir yerdir İstasyon Mahallesi. Bizim mahallemizin tüm bildiklerimizden farkı, onu şimdiye kadar kimsenin görmemiş olmasıdır. İstanbul'un ne bildiğimiz bir ilçesinde, ne de bildiğimiz bir bölgesindedir. Anlatacağımız hikaye, tamamen bizim inşa edeceğimiz; kendi huyu, yerel suyu ve türlü türlü kendine özgü karakteri ile yepyeni bir mahallede anlatılacak bir masaldır.”

 

 

 

Kerem Çakıroğlu'nun yönettiği, Yiğit Özgür'ün ise senaristliğini üstlendiği dizinin yapımcısı ise NTC Medya. Tanıtım çekimleri devam eden Mutlu Ol Yeter, Nisan ayında ATV'de ekrana gelecek.

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları