resim yok
20 Mayıs 2013 - 00:00

Ünlü şarkıcı, komedi dizisinde konuk oyuncu olarak rol alacak.

 

Fox'un dizisinde!


Salı akşamlarının neşesi, Harem 30. bölümüyle FOX izleyicilerini kahkahayla buluşturacak.

Dizinin bu bölümünde sanatçı Nihat Doğan da yer alacak.

 

Neler olacak?

Konfüçyüs kızını evlendirecektir ve Sultan Küçük Esat'ı da düğüne davet eder.

Basur teknesiyle denize açılan saray halkı, Zehire ve Mozaikli'nin kurduğu planla açık denizde küreksiz kalır.

Bir süre bu şekilde gittikten sonra ıssız bir ada görürler ve bu adaya çıkarlar.

Adada geçirdikleri günler ardından kurtulma ümitlerini yitirdikleri anda karşılarında dönemin ünlü filozofu Nihat Doğan'ı bulurlar.

Survivor için adada bulunan Nihat Doğan, ölen bir yakını için gideceği Venezuella yolculuğunda saray halkını da Basur ülkesine bırakıp onları kurtarır.

Yayın Günü: 21 Mayıs Salı
30. BÖLÜM / YENİ
Yayın Saati: 22.30

[reklam]

Dizi hakkında

 

Mezopotamya’da bir halk; Basurlular. Basur sarayında, halkın can-ı gönülden sevdiği Sultan Küçük Esat. Birbirinden değişik, renkli kişiliklere sahip kadınlardan oluşan Küçük Esat’ın Harem’i. Harem’deki kadınların tek bir amacı var; Sultan Küçük Esat’a erkek bir çocuk doğurabilmek…


Kırk beş kız çocuğu olan Sultan Küçük Esat’ın hiç erkek çocuğu olmadığı için tahtı tehlikededir. Sultan’ın üvey kız kardeşi Zehire Sultan’ın oğlu Vekilcan tahtın görünen tek varisidir. Bu yüzden Zehire Sultan ve annesi Mozaikli Valide Sultan sarayda başka erkek çocuk doğmaması için ellerinden geleni yapmaktadırlar.


Aynı zamanda Zehire Sultan, abisi Küçük Esat’ı öldürmek için de çeşitli girişimlerde bulunmaktadır. Bu konuda en büyük yardımcısı Sultan Küçük Esat’ın sağ kolu Çıngıraklı Hamit Paşa’dır.


Basurlular’ın en büyük düşmanı ise, Kırım Kongo Krallığı’dır. Küçük Esat’ın aksine Kral Ulan Bator’un tüm çocukları erkektir. Ulan Bator’un en büyük amacı, Basur topraklarını ele geçirmektir ve bu sebeple kız kardeşi dünyalar güzeli Abide Sultan’ı, casusluk yapması için Basur sarayına yollayacaktır. Abide Sultan, Küçük Esat’ın gözdesi olacak kadar akıllı, güzel, baştan çıkarıcı bir kadındır. Her bölümünde kahkahalarınızı saklayamayacağınız Harem, Salı akşamları FOX TV'de!

 

 

DİZİ BİTTİ, TATİLE GİTTİ! DETAYLAR BURADA!
 

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat