Osman Sınav'dan Sen Anlat Karadeniz, Kurtlar Vadisi ve Deli Yürek hakkında samimi açıklamalar!

Osman Sınav Bukey Aydın'ın sunuculuğunu yaptığı 40 programına konuk oldu. Başarılı ve unutulmaz projelere imza atan usta isim, kendisine yöneltilen soruları cevapladı. İşte dikkat çekenler!

Nurşah
09 Mayıs 2019 - 15:57
Gündem

Süper Baba, Deli Yürek, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi gibi unutulmaz dizilerde imzası bulunan Osman Sınav geçtiğimiz akşam Buket Aydın'ın programına konuk oldu. Kendisine yöneltilen 40 soruyu yanıtlayan Osman Sınav, dizi tarihimize damga vurmuş yapımlar hakkında samimi açıklamalarda bulundu. İşte programın dikkat çekenleri..

19-05/09/deli-yurek-osman-sinav-aciklama.jpg

Osman Sınav'dan içten açıklamalar

1999 ile 2002 seneleri arasında yayında olan Deli Yürek bir dönemin efsane dizileri arasında yer alıyor. Kendisine yöneltilen, "Deli Yürek neden sizin yüreğiniz?" sorusuna Osman Sınav şu cevabı verdi:

Deli Yürek benim yüreğim çünkü hayatım boyunca hep oradaki adalet talebi meselesi benim kendi özel hayatımda da, kişisel duruşumda da çok önemli bir yerde. O yüzden benim yüreğim, ben bir deli yürek olarak kendimi tanımlayabilirim. Tabii ki Yusuf Miroğlu değilim, o bir hayal kahramanı onu çizdik yükselttik...

19-05/09/kurtlar-vadisi-osman-sinav-aciklama.jpg

Bir dönemin diğer efsane dizisi Kurtlar Vadisi'nde de imzası bulunan Osman Sınav bu dizi için "Yaşanması gerekiyormuş, benim o vadiye girmem gerekiyormuş. Ama keşke Deli Yürek'le kalsaydım"açıklamalarını yapmıştı. Bu açıklamanın ardından gelen, "Kurtlar Vadisi nedeniyle sarfettiğiniz keşke'nin sebebi ne?" sorusuna ise usta isim şu cevabı verdi:

Pas geçme hakkım var mı? Bu soruyu hep pas geçtim, bu soru bana her zaman soruldu, aşağı yukarı 12 yıldır soruluyor... Buna hiç gerçek cevabı vermedim, bu bende kalacak ve sır olarak gidecek... 

19-05/09/sen-anlat-karadeniz-osman-sinav-aciklama.jpg

Osman Sınav, Show Tv ekranlarının duygu dolu konusuyla izleyenleri içine çeken dizisi Ekmek Teknesi ile ilgili olarak; sıcacık olması ile kendisi için çok özel olduğunu açıkladı. Ardından Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili açıklamalarda bulunan Osman Sınav, şu sıralar dizinin en merak edilen konularından birisi olan İrem Helvacıoğlu'nun diziden ayrılıp ayrılmayacağına ilişkin kendisine yöneltilen soruyu şu şekilde cevapladı:

Bunu henüz bilmiyorum. Bunu birkaç hafta içerisinde göreceğiz. Çünkü bir iş var, arkamızda yüz kişi çalışıyor, bir kanalla bir iş yapıyoruz, sorumluluklarımız var. Bunu oturup prensip halinde konuşup, bir karara bağlayıp ondan sonra açıklayabilirim. Şu anda sözleşmemiz ve işimiz devam ediyor, sağlıklı bir şekilde yürütmeye çalışıyoruz ve devam ediyoruz. Bir sıkıntımız yok yeni hikayeler açıyoruz, yeni karakterler getiriyoruz ve işimize devam ediyoruz...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat