Oyuncu Ceren Hindistan'dan eski sevgilisi Ümit Aslan'a gözdağı: Konuşursam sokağa çıkamazsın!'

Ceren Hindistan koruma kararı çıkartan eski sevgilisine gözdağı verdi: "Miyavlatırım"

Merve Mutlu
25 Mart 2021 - 15:37
Magazin

Uzun süredir ekranlardan uzak duran ve bu süre içerisinde anne olan oyuncu Ceren Hindistan, 2 yıl birlikte yaşadığı ve kızının babası olan Ümit Aslan'ın kendisi hakkında koruma kararı aldırması üzerine sert tepki gösterdi.

21-03/25/hind.jpg

Eski sevgilisi ve kızı Arya'nın babası Ümit Aslan'ın kendisine şiddet uyguladığını, kemerle dövdüğünü iddia eden Ceren Hindistan, sosyal medya hesapları üzerinden Aslan hakkında iddialarda bulunmuştu. Bunun üzerine Aslan, İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak eski sevgilisine karşı koruma kararı aldırdı. Ceren Hindistan'ın kendisine iftira attığını dile getiren Ümit Aslan "Bana bu iddialarından iki gün önce 'Ümit'çiğim diye mesaj attı, kendisine cevap vermedim" demişti.

Oyuncu Ceren Hindistan eski sevgilisi Ümit Aslan'a gözdağı verdi!

21-03/25/cern-hind.png

Hakkında çıkarılan koruma kararına öfkelenen Hindistan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şöyle söyledi:

"Erkek diye ortada gezen bir müsveddenin bana karşı koruma kararı çıkarmasına saatlerdir kahkaha atıyorum. Yavrum bu kadar mı korktun benden Aslan parçası…

Daha bir şey açıklamadım. Asıl açıklamaya başlarsam sokağa adım atamazsın, biliyorsun. Aslan olmuş kedicik. Neyse bir ay süreyle korun bakalım…

Şunu da söyleyeyim; mayın basana kadar sessizdir. Damarıma basmaya devam edersen asıl o zaman miyavlatırım. Şirket hesabından da sürekli sayfamda geziyorsun…

Azıcık git soluklan, bir su iç, bir yemek ye. Merak etme senin gibi yazıp geri vites yapıp silmiyorum. Kalıyor sayfamda, istediğin zaman girip görürsün.

Elimde tarihiyle dayak yediğim fotoğraflardan tutun da sığındığım otel sahiplerinin şahitlik beyanlarına kadar her şey elimizde var. Ben var sayımlarla değil belgelerle hareket ederim."

 

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat