Oyuncu Nilperi Şahinkaya son dizisindeki sevişme sahneleri hakkında konuştu!

Türkiye'nin ilk vampir dizisi olan Yaşamayanlar'ın güzel oyuncusu Nilperi Şahinkaya, dizideki sevişme sahneleri hakkında konuştu.

Merve Mutlu Dorak
09 Ocak 2019 - 09:47
Magazin

Yaz aylarında yayınlanan ve Türkiye'nin ilk vampir dizisi olma özelliği taşıyan Yaşamayanlar dizisi, çok uzun soluklu olmamış ve hayal kırıklığı yaratmıştı. 

Nilperi Şahinkaya, Kerem Bürsin, Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç gibi önemli isimleri kadrosunda barındıran Yaşamayanlar dizisi en çok dizi bittikten sonra gündeme gelen sette taciz vakasıyla konuşulmuştu. 

#https://www.diziler.com/haber/yasamayanlar-setinde-taciz-ve-siddet-iddiasi-17657#

19-01/09/nilperi-sahinkaya.png

Dizide rol alan Nilperi Şahinkaya, dizinin çekimlerinde yaşananları Hürriyet gazetesine verdiği röportajda anlattı. 

“Babama ‘diziyi izleme’ dedim, o da izlemedi”

“Babama ‘diziyi izleme’ dedim, o da izlemedi” diyerek ailesinin sevişme sahnelerini izlemesinden kendisinin rahatsız olduğunu söyleyen oyuncu Nilperi Şahinkaya, çekimlerde ise herkesin rahat davrandığını belirtti.

Melisa karakterini canlandırdığı Yaşamayanlar dizisi hakkında ise: “Sette herkes o kadar profesyonel oluyor ki kimsenin gözü bir şey görmüyor” şeklindeki ifadesiyle dikkat çekti. 30 yaşındaki güzel oyuncu, profesyonel olarak işini yaptığını ve ailesinin de cesur sahnelerine bir şey demediğini belirtirken, “Ama o sahneleri izleyen anne-baba olunca geriliyorum. Ailem mesleğimin gereği olduğu için cesur sahnelere bir şey demiyor. Yine de seyretmelerini istemiyorum.” dedi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat