Recep İvedik 7 için İlk Görseller Paylaşıldı

Recep İvedik 7 için ilk görseller geldi. Çekimleri hızla devam eden dizinin yayın tarihi belli oldu mu? Gelen ilk görsellerde nasıl detaylar var?

Oğulcan Özsezgi
16 Haziran 2022 - 23:14
Kültür Sanat

Recep İvedik 7 çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Serinin devam filmi olarak gelecek olan yapımın bu kez farklı bir platformda yayınlandığını göreceğiz. Sinema solanlarını değil de dijital platformları dolduracak olan film için beklenen haberler de gelmeye başladı.

Bir süredir çekimleri devam eden serinin yeni filminin ilk görselleri yayınlandı. Yayınlanan ilk görsellerle beraber hikaye ile ilgili olarak da yeni bilgiler elde etme şansını bulmuş olduk. Şimdiden beklenenden daha iddialı bir film geldiği de anlaşılıyor.

Recep İvedik 7 İlk Görseller ve Yeni Detaylar

Yayınlanan görsellere bakacak olursak bu kez film biraz daha yöresel bir mekanda geçecek. Tam olarak nerede geçeceği anlaşılmıyor ama köy hayatına yer verileceği gözüküyor.

Üstelik filmde önemli bir fark olacağını da anlıyoruz. Zira bu zamana kadar genelde erkek karakterler üzerinden ilerleyen hikayede bu kez bir kadın karakter olduğu gözükmekte.

Birçok karede yeni kadın karakterin de yer aldığı net olarak gözüküyor. Üstelik bazı sahneler de Recep İvedik ile samimi pozlar verdiği de anlaşılıyor.

22-06/16/recep-ivedik-7-2.jpeg

22-06/16/recep-ivedik-7-3.jpeg

22-06/16/recep-ivedik-7-4.jpeg

22-06/16/recep-ivedik-7-5.jpeg

22-06/16/recep-ivedik-7-6.jpeg

Bu yönden baktığımız zaman filmin tüm seri içerisinde en farklı yapımlardan biri olacağını düşünüyoruz.

Henüz yayın tarihi belli olmuş değil ama filmin yayınlanacağı platformun Disney+ olduğunu bir kez daha hatırlatalım. 14 Haziran tarihinde yayın hayatına başlayan platformun yayın hayatına başlamasının üzerinden sadece 2 gün geçti.

Muhtemelen bu ay içerisinde yerli yapımlar için yayın tarihleri konusunda da bilgiler gelmeye başlayacaktır.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat