Şahin Tepesi dizisi anlamlı bir mesaj vermeye geliyor!

AY Yapım imzalı atv'nin yeni dizisi Şahin Tepesi, bu hafta yayınlanacak olan 3. bölümünde, izleyenlere güzel bir sosyal mesaj verecek!

Merve Mutlu Dorak
05 Aralık 2018 - 15:49
Yeni Bölüm

Başrollerinde Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Zerrin Tekindor ve Ebru Özkan'ın yer aldığı, Ay Yapım imzalı Şahin Tepesi dizisi, 3. bölümüyle ekranlarda yerini alacak.

7 Aralık Cuma akşamı yayınlanacak olan 3. bölümünde Boran Kuzum ve Aybüke Pusat, sokakta buldukları bir köpeği birlikte kurtararak sokak hayvanlarına dikkat çekecek. 

18-12/05/ahin-tepesi.png

Senaryosunu Melek Gençoğlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Hilal Saral’ın üstlendiği ‘Şahin Tepesi’nin genç ve başarılı oyuncuları Boran Kuzum ve Aybüke Pusat, dizinin yeni bölümünde yolun kenarında buldukları bir köpeği birlikte kurtarıp onu sahiplenerek sokak hayvanlarına dikkat çekecek.

Boran Kuzum, “Soğuk kış günlerine yaklaştığımız bu zamanlarda, sokak hayvanlarının beslenme ve barınma koşullarını iyileştirebilmek adına her bütçe ve duruma göre yapılabilecek iyilikler var. Yapabileceğimiz her şey, bir muhtaç dostumuzu daha kurtarabilir. Dizde de buna değinmek çok değerliydi bizim için” sözleriyle sokakta pek çok kimsesiz hayvanın olduğuna vurgu yaptı.

Aybüke Pusat ise bu durumla ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “İyi şartlarda yaşamak her canlının hakkı. Soğukta, terk edilmiş, yaralı canların sesi olmak zorundayız. Vicdanımızla hareket etmeliyiz. Lütfen onları barınaklara terk etmeyin. Görmezden gelmek yerine el ele verip hepsine yuva olabiliriz. Satın alma, sahiplen. Mama bağışında bulun. Soğukta ve sıcakta kapının önüne mama ve su koy.”

Dizi setinin neşe ve eğlence kaynağına dönüşen Romeo adındaki köpek, tanıştıkları günden bu yana birbirleriyle inatlaşmaktan vazgeçmeyen Efe ve Verda arasındaki aşkın ilk kıvılcımı olacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat