Salı günü reytinglerde kim birinci oldu? Ufak Tefek Cinayetler mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı?

Dün akşam yaşanan kıyasıya rekabette bir ilk yaşandı. Peki Salı günü reytinglerde kim birinci oldu? Ufak Tefek Cinayetler mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı?

Berfu Gürle
06 Aralık 2017 - 15:18
Reyting

Salı günü reytinglerde kim birinci oldu? Dün akşam yaşanan reyting yarışında bir ilk ile karşı karşıya kalındı. Koltuklar yer değiştirdi! Ufak Tefek Cinayetler mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı?

Salı günlerinin birincisi uzun zamandır tahtın tek sahibiydi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ilk kez tahtından oldu! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Total, AB ve ABC1'de birincilik koltuğundan birini geçtiğimiz akşam Ufak Tefek Cinayetlere bıraktı. İlerleyen günlerde reyting yarışı daha da alevlenecek gibi gözüküyor. Peki hangi tahtın birincisi oldu?

17-12/06/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-reyting.jpg

Yayınlandığı ilk günden bu yanan ilk kez birinciliği kaptıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8 Eylül 2015 tarihinde yayına başlamıştı. Oldukça önemli bir detay olan bu düşüş, oturduğu birincilik koltuğundaki ilk düşüşü olurken henüz 24 Ekim 2017 tarihinde yayın hayatına başlamış dizi Ufak Tefek Cinayetler için büyük bir başarı yaşanmış oldu.

Artık birinciliğe oynuyor!

17-12/06/sali-gunu-reytinglerde-kim-birinci-oldu-ufak-tefek-cinayetler-mi-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-mi.jpg

Ufak Tefe Cinayetler ile Kadın dizisi arasında yaşanan kıyasıya mücadele ilk kez birinciliğe kafa tuttu ve EDHO'yu yerinden etti.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5 Aralık Salı akşamı reyting oranı 9.95 ile Total'de birinciliğin sahibi oldu. Ardından Ufak Tefek Cinayetler 6.86 ile ikinciliği, 6.64 ile Kadın dizisi üçüncülüğe yerleşti. AB reytinglerde 9.36 oranı ile Ufak Tefek Cinayetler biinciliğin sahibi oldu. Ardından 9.13'lük oran ile EDHO ikincilikte yer aldı. 

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat