Sen Anlat Karadeniz Berrak kimdir? Gerçek adı ne?

Sen Anlat Karadeniz oyuncu kadrosuna geçtiğimiz günlerde dahil olan Berrak kim? Gerçek adı nedir?

Nurşah
29 Mart 2018 - 14:51
Yeni Bölüm

ATV'nin yayınlandığı her hafta reytingleri altüst eden dizisi Sen Anlat Karadeniz başarılı oyunculardan oluşan bir kadroya sahip. Diziye geçtiğimiz günlerde katılan Berrak kimdir? Gerçak adı ne, kaç yaşında?

18-03/29/sen-anlat-karadeniz-berrak-kim.jpg

Sen Anlat Karadeniz Berrak kim? 

Dizinin kötü ve acımasız karakteri Vedat'ın (Mehmet Ali Nuroğlu) ajanı olarak Tahir ile Nefes'in yanına gönderilmiştir. Berrak, Vedat tarafından işkence görmekte ve tehdit edilmektedir. Geçtiğimiz bölümde Vedat'ın Nefes'e zarar vermesi için zorladığı Berrak, bakalım onu dinleyecek mi?

Sen Anlat Karadeniz Berrak karakteri genç oyuncu İlayda Çevik tarafından canlandırılmaktadır. 

18-03/29/ilayda-cevik-kim.png

İlayda Çevik kimdir?

22 Aralık 1994 senesinde doğan oyuncu, Balıkesir'de doğmuştur. Genç yaşına rağmen rol aldığı yapımlardaki oyunculuk performansı ve güzelliği ile dikkatleri üzerinde toplayan İlayda Çevik Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okumaktadır. Küçük yaştan beri tiyatroya ilgi duyan genç ve güzel oyuncu Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosunda 6 yıl amatör, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde 1 yıl profesyonel ve Kadıköy Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde 2 dönem oyunculuk dersleri almıştır.

İngilizce, Almanca ve Fransızca bilen genç oyuncu İlayda Çevik mavi gözlü, 1,68 boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır. İlayda Çevik, Kızım İçin adlı sinema filminde de rol almıştır. Geçtiğimiz sene İsimsizler dizisi ile gündeme gelen güzel oyuncu, Sen Anlat Karadeniz dizisinde Berrak karakterini canlandırmaktadır.

Sen Anlat Karadeniz 11. bölüm fragmanı

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat