Sen Anlat Karadeniz Berrak'ın ailesi nerede?

Atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Berrak'ın annesi ve kardeşi nerede?

Nurşah
12 Nisan 2018 - 14:00
Yeni Bölüm

Sen Anlat Karadeniz dizisi her bölümü ile izleyicilerine duygusal bir şölen yaşatıyor ve yaratılan karakterlerin geçmiş hayatları hakkında bilgileri merak etmemize sebep oluyor. Sen Anlat Karadeniz Berrak'ın annesi ve kardeşi nerede? 

    

Dilerseniz öncelikle dizinin geçtiğimiz bölümünde Berrak'ın ailesi ile ilgili olan kısımlara bir göz atalım...

 Sen Anlat Karadeniz Berrak'ın ailesine ne oldu?

Dizide bu konu ile ilgili henüz sahneler bulunmuyor fakat Berrak ve Vedat'ın yaptığı konuşmalardan bazı çıkarımlarda bulunabiliyoruz... Berrak'ın babası senelerdir Vedat için çalışıyor gibi görünüyor. İlerleyen dakikalarda Vedat, istediklerini yaptırabilmek için Berrak'ı tehdit ediyor ve ona annesinin kesilmiş parmağını uzatıyor. Anlaşılan o ki, Berrak'ın annesi ve kardeşi Vedat'ın elinde ve Vedat onları saklıyor. Hatta genç kızın ailesinin nerede olduğunu babası bile bilmiyor ve bunu araştırmak için elinden geleni yapacağını söylüyor. 

Berrak'ın ailesine dair yeni bilgiler aldıkça sayfamızı sizler için güncelleyeceğiz. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat