Sen Anlat Karadeniz Cemil kimdir? Mercan'ın babası Hilmi Özçelik hakkında!

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mercan'ın babası Cemil karakteri ile tanıdığımız Hilmi Özçelik kimdir?

Nurşah
14 Mayıs 2018 - 17:29
Kültür Sanat

Sen Anlat Karadeniz oyuncu kadrosunda oldukça yetenekli isimleri barındırıyor. Dizide, Mercan ve Nazar'ın babası rolü ile gördüğümüz Cemil karakterini canlandıran Hilmi Özçelik kimdir? Şimdiye kadar rol aldığı yapımlar nelerdir? Kaç yaşında?

18-05/14/sen-anlat-karadeniz-cemil.jpg

Sen Anlat Karadeniz Cemil kimdir?

Mercan ile Nazar'ın babası olan Cemil, Sürmene'de oldukça tanınan bir kişiliktir. Ailesinin ismini her şeyin önünde tutan bu karakter, kızı Mercan'ı Tahir ile evlendirmek istemektedir fakat Tahir'in Nefes'i seçmesi üzerine bu kararından vazgeçmiştir. Tüm bunlar için de Nefes'i suçlu tutan Cemil, 16. bölümde kızının intihar etmesi üzerine artık Tahir'e de bilenmiştir.

Sen Anlat Karadeniz'in yayınlanacak olan 17. bölümünde kızının intihar girişiminden sorumlu tuttuğu Tahir'i vuran Cemil, gerçekten de katil olacak mıdır? Sen Anlat Karadeniz Cemil karakteri Hilmi Özçelik tarafından canlandırılmaktadır...

   

18-05/14/hilmi-ozcelik-kimdir.jpg

Hilmi Özçelik kimdir?

1968 doğumlu oyuncu, an itibarıyla 50 yaşındadır. Ankara Birlik Tiyatrosu'nda ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.  "Rus Gelin", "Bulutları Beklerken" ve "Eve Giden Yol 1914" filmlerinde oynadı.

Olacak O Kadar adlı Kanal D'nin sevilen programında kendisini gösteren oyuncu, ardından Mahallenin Muhtarlarında rol aldı... Sınırlı Aşk, Zümrüt, Aklın Başına Gelsin, Küçük Ağa gibi sevilen diziler rol aldığı diğer yapımlar arasındadır. Usta oyuncu son olarak Sen Anlat Karadeniz'de Cemil karakterini canlandırmaktadır.

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat