Sen Anlat Karadeniz dizisine Bakan Süleyman Soylu'dan teşekkür!

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de yer alan düğünlerde silah kullanılmaması gerektiğine dikkat çeken sahneye Bakan Soylu'dan teşekkür paylaşımı yapıldı!

Nurşah
03 Aralık 2018 - 13:29
Magazin

Sen Anlat Karadeniz dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren çarşamba günlerinin en sevilen dizilerinden birisi haline geldi. Büyük bir ilgi ve heyecanla izlenen dizinin geçtiğimiz bölümlerinde Tahir ile Nefes'in dillere destan düğününü izledik. İşte tam da o düğün esnasında Tahir'in abisi olan Mustafa Kaleli, havaya silah sıkmak istedi. Tahir ise abisini "Düğün dernekte silah sıkmak olmuyor artık. Kaza mı görsün istiyorsun şu güzel günümüz?" diyerek durdurdu...

 18-12/03/sen-anlat-karadeniz-tesekkur.jpg

"Düğünlerde mutluluğa kurşun sıkmayalım"

Bir kamu spotu niteliğinde olan bu sahne, Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden birisi olan Sen Anlat Karadeniz'in izleyicileri tarafından da büyük bir beğeni kazandı! Bu güzel sahne, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da gözünden kaçmadı ve sosyal medya hesapları üzerinden Sen Anlat Karadeniz dizisi ve ekibine teşekkürlerini iletti.

18-12/03/sen-anlat-karadeniz-bakan-suleyman-soylu.jpg

Düğünlerde mutluluğa kurşun sıkmayalım.

Düğünlerde silah kullanmanın yanlışlığını vurgulayan Sen Anlat Karadeniz dizisine ve dizinin yapımcısı Osman Sınav'a teşekkürler...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat