Sen Anlat Karadeniz Gülendam kimdir?

Atv ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz'de, izleyicilerin kafalarını karıştıran yeni gelişmeler oluyor. O gelişmelerden biri de Gülendam karakteri ile ilgili. Gülendam kimdir? Gerçek adı nedir?

Merve Mutlu Dorak
06 Aralık 2018 - 14:13
Yeni Bölüm

Atv ekranlarının en sevilen ve ilgiyle izlenen dizilerinden biri olan Sen Anlat Karadeniz, hareketli akışıyla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 33. bölümünde, izleyicilerin kafasını karıştıran gelişmeler yaşandı. Sen Anlat Karadeniz Gülendam kimdir? Gerçek adı nedir?

Sen Anlat Karadeniz Gülendam kimdir?

18-12/06/sen-anlat-karadeniz.png

Gülendam, Vedat'ın annesidir. Fikret’in aşık olduğu ve Vedat'ın babasının elinden aldığı kadının isminin Gülendam olduğu ve bir pavyonda şarkı söylediği ortaya çıktı. Turgut’un masasına çağırdığı Gülendam gitmek istemeyince, garson onu zorladı ve Fikret de kadını alıp kaçtı. Sonrasında Fikret’in Gülendam ile aşk yaşadığı ancak Turgut’un onları bulduğu ve Gülendam’ı elinden aldığı anlaşıldı. 

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Gülendam karakterinin gençlik dönemini Asya Taşkın canlandırmaktadır.

Asya Taşkın kimdir?

18-12/06/asya-taskin.png

Asya Taşkın, Kocaeli doğumludur. Daha önce Küçük Gelin dizisinde Pelin karakterini canlandırmıştır. Savaşçı dizisinde de çok kısa rol alan güzel oyuncu hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Şu anda Sen Anlat Karadeniz adlı dizide rol almaktadır. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat